Za hlas pro sběrný dvůr můžete vyhrát mobil!

Za hlas pro sběrný dvůr můžete vyhrát mobil!
ilustrační foto ASA

 

Ideální sběrný dvůr by měl být co nejdostupnější, uklizený, s ochotnou obsluhou, přívětivou otevírací dobou a širokým rozsahem odebíraných komodit. Právě taková místa hledá soutěž Sběrný dvůr roku, kterou pořádá nezisková organizace Asekol. V soutěži, která potrvá do listopadu, čekají na hlasující mobilní telefony a USB flashdisky. 

Sběrných dvorů je po celé České republice bezmála dvanáct set. Společnost Asekol, která ze sběrných dvorů sváží k recyklaci staré elektrospotřebiče, se rozhodla odměnit ty nejlepší z nich. "Sběrné dvory hodnotí  lidé na stránkách www.sberne-dvory.cz. Je to jednoduché, najdete si ten svůj a v každé ze šesti kategorií ho ohodnotíte počtem hvězdiček, jaký si podle vás zaslouží," vysvětlila manažerka komunikace společnosti Asekol Hana Ansorgová.

Soutěž Sběrný dvůr roku se koná až do listopadu, přihlížet se podle Ansorgové bude i k počtu komodit, které sběrný dvůr sbírá (například sklo, plasty či kovy), a k množství zpětně odebraného elektrozařízení. Vítězi se nakonec stanou dva sběrné dvory. Nejlepší sběrný dvůr v obci do deseti tisíc obyvatel získá finanční odměnu 30 tisíc korun, ve městě nad deset tisíc obyvatel pak 70 tisíc.

Odměněni však mohou být i hlasující. Stačí po oznámkování sběrného dvora vyplnit jednoduchý registrační formulář a každý bude automaticky zapojen do jednoho ze tří slosování. V každém z nich je možné vyhrát jeden z devíti USB flashdisků Maxell s kapacitou 32 GB nebo mobilní telefon Samsung Galaxy Pocket Black.

Tak neváhejte a hlasujte! Za jeden email to stojí. (ber)

 

Poslat nový komentář