O titul Robinsona soutěží Martin z Prostějova!

O titul Robinsona soutěží Martin z Prostějova!
ilustrační foto Robinson

V druhé řada reality show Robinsonův ostrov nebude opět nouze o ambiciózní účastníky, kteří budou chtít tuto soutěž vyhrát. Mezi devatenáct statečných byl vybrán i Martin Složil z Prostějova. Série vznikala na filipínském ostrově Caramoan a v dohledné době bude k vidění na obrazovce TV Nova.

Třicetiletý Martin se do Robinsonova ostrova přihlásil z Austrálie, kde cestoval, surfoval a hlavně navštívil svou rodinu. Jeho strategií je spontánnost. Ničeho se nebojí a je připraven se postarat o kmen. 

Vizitky všech soutěžících si můžete prohlédnout na http://robinson.nova.cz/clanek/novinky/odtajneno-robinsonuv-ostrov-se-vraci-podivejte-se-na-prehled-vsech-soutezicich-kdo-vyhraje-hlasujte.html. Zároveň můžete dát hlas svému favoritovi.  

Robinsonův ostrov je česká verze mezinárodní reality show, která měla v Čechách premiéru loni v lednu na TV Nova. Principem show je vysazení skupiny lidí, kteří se navzájem neznají, na izolovaném ostrově. Soutěžící si zde sami musí obstarat jídlo, vodu, oheň a přístřeší. Aktéři jsou postupně vyřazováni ze hry na kmenových radách v tajné volbě svými soukmenovci. Tento cyklus se opakuje do chvíle, než zbude jen jeden, který získá výhru ve výši 2 500 000 Kč. (ber)

 

Komentáře

Tak to vyhraje na konci největší kripl.Těch nejlepších se budou zbavovat.

Poslat nový komentář