Volejbalistky Agelu zahájily přípravu na novou sezónu

Volejbalistky Agelu zahájily přípravu na novou sezónu
ilustrační foto

Volejbalistky Agelu Prostějov zahájily tento týden přípravu na novou sezónu. Celkem sedm hráček se hlásilo trenéru Miroslavu Čadovi v pondělí 23. července v osm hodin ráno.

„Díky tomu, že přípravu začínáme společným soustředěním se slovenským nároďákem, zasáhne do ní v prvních jedenácti dnech sedm hráček z dvanáctičlenného kádru. Jsou jimi dvě reprezentantky SR Solange Soares s Veronikou Hrončekovou a dále Markéta Chlumská, Michaela Jelínková, Šárka Melichárková, Flávia de Assis a Juliana Tomeš,“ uvedl prostějovský kouč pro webové stránky klubu.

Uvedená sedmička stráví přelom července a srpna v Nízkých Tatrách, kde se bude věnovat především zlepšování fyzické kondice v Liptovském Jánu na Slovensku. „Je tam super zázemí s krásnou novou sportovní halou, dvěma pětadvacetimetrovými bazény, saunami, perfektní regenerací i nádherným okolím krásné přírody. Často tam pobývá například mužská reprezentace Slovenska,“ vysvětlil Čada volbu lokality našich východních sousedů.

Po návratu ze soustředění 2. srpna se pětice hráček Chlumská, Jelínková, Melichárková, de Assis, Gomes bude připravovat v domácích podmínkách, zbylé hráčky si budou plnit svoje reprezentační povinnosti. „Kvůli rozdělení obměněného mančaftu sice půjde o složité období, ovšem věřím, že až se v září sejdeme všichni pohromadě, navážeme na kvalitní práci odvedenou do té doby rychlým sehráním,“ doplnil na závěr trenér Miroslav Čada.

(red)

Poslat nový komentář