Alena Rubešová

Prostějované v pyžamech a na slušno! Jak dlouho?

Foto Jana Ari, Alena Rubešová

Známá fotografka Jana Ari z Kostelce na Hané fotí v těchto dnech snímky pro reklamní kampaň jedné z prostějovských firem Aleny Rubešové PYZAMKA.cz. Hlavními postavami kampaně ovšem nejsou známé modelky či Kenové, ale obyčejní Prostějované, možná vaši sousedi, známí, přátelé.

Ti se oblékli do slušivých pyžámek a pózovali známé fotografce. Část fotografií se podařilo PvNovinkám získat, takže se každý z nás může podívat, zda nezjistí například to, jaké pyžamo nosí jeho soused. Podle našeho názoru to všem „modelům“ i „modelkám“ v apartních pyžámkách moc slušelo.

Jak námi získané fotky také dokazují, nezůstalo navíc jen u focení, ale novopečení modelové si akci protáhli a v pyžámkách si užili i divokou párty v luxusní limuzíně Jaromíra Šmídy, kde nechybělo ani šampaňské... (red)

Maminky! Ke Dni matek vás ve Zlaté bráně v pátek potěší AVON!

ilustrační foto Avon

Již v minulosti jsme vás několikrát informovali o aktivitách Avonu, které pořádá v naší oblasti Alena Rubešová. Avon tentokrát připravil pro maminky ke Dni matek spoustu zajímavostí.

"Na ženy čeká AVON manikúra ZDARMA. Přijďte si v pátek šestého vybrat jeden z 21 odstínů nových laků na nehty s gelovým efektem. Rozdávat budeme tentokrát tělová mléka s jogurtem, lesním ovocem a granátovým jablkem. Už se na vás těšíme, jak jinak, než opět v růžovém!", zve všechny ženy k návštěvě AVON stánku Alena Rubešová. (red)

AVON slaví Mezinárodní den žen. Ve Zlaté bráně!

ilustrační foto FB AVON Alena Rubešová

AVON opět rozdává dárky zdarma, tentokrát k Mezinárodnímu dni žen! Akce proběhne v úterý 8. března ve Zlaté Bráně v Prostějově.

„Budeme rozdávat krémy na ruce, matující rtěnky, balonky pro děti a samozřejmě nový parfém AVON DREAMS, který znáte z televizní reklamy. Káždá z vás dostane i nový katalog a vzorek parfému,“ zvou Avon leaderky. Ty budou na stánku k dispozici od 9 do 18 hodin.

Avon rozdává ve Zlaté bráně valentýnské dárky. Již v pátek!

ilustrační foto plakát

Svátek svatého Valentýna můžete také oslavit s firmou AVON, která bude v pátek 12. února ve Zlaté bráně rozdávat dárky inspirované polibkem!

AVON LEADERKY, které budou u stánku k dispozici, budou rozdávat nové rtěnky, katalogy i vzorky a pro děti balonky. "Letos poprvé spolupracujeme s firmou MENTOS, jsem tedy sama zvědavá, jak budou návštěvníkům chutnat nové CHOCO MENTOS, které budeme rozdávat.