Avon

AVON truck míří do Prostějova!

ilustrační foto Avon

Letos poprvé se AVON vydává na cesty! V pojízdném světě krásy si můžete vyzkoušet na pět stovek nejoblíbenějších výrobků, vizážista vám poradí nejnovější trendy a nemine vás ani dáreček. AVON truck zastaví 27. října i na náměstí TGM v Prostějově!

„Pro dámy budou nachystány zdarma katalogy a vzorky výrobků. Celé auto obsahuje obrovský počet výrobků, které si mohou vyzkoušet," těší se na vás tým AVON leaderů s tím, že pro děti budou připraveny nafukovací balonky. 

AVON truck bude stát v době od 10 do 17 hodin u Zlaté brány. (red)

Avon rozdával dárky matkám. Nejen

Foto ber

Ve Zlaté bráně dnes rozdával Avon. Tentokrát připravil pro maminky ke Dni matek spoustu zajímavostí.

Na dámy čekala zdarma AVON manikúra, tělová mléka s jogurtem, lesním ovocem a granátovým jablkem. Nu, a pokud jste to nestihly dnes, zajděte do Zlaté brány v sobotu a vezměte s sebou děti. Nebudete litovat! (ber)

Maminky! Ke Dni matek vás ve Zlaté bráně v pátek potěší AVON!

ilustrační foto Avon

Již v minulosti jsme vás několikrát informovali o aktivitách Avonu, které pořádá v naší oblasti Alena Rubešová. Avon tentokrát připravil pro maminky ke Dni matek spoustu zajímavostí.

"Na ženy čeká AVON manikúra ZDARMA. Přijďte si v pátek šestého vybrat jeden z 21 odstínů nových laků na nehty s gelovým efektem. Rozdávat budeme tentokrát tělová mléka s jogurtem, lesním ovocem a granátovým jablkem. Už se na vás těšíme, jak jinak, než opět v růžovém!", zve všechny ženy k návštěvě AVON stánku Alena Rubešová. (red)

Barbora Pravdová z Kostelce boduje v soutěži Cosmopolitanu!

ilustrační foto cosmpolitan, Barbora Pravdová, Alena Rubešová

Firma Avon a časopis Cosmopolitan vyhlásily soutěž o 100 tisíc korun. Získají je tři dámy, které do redakce časopisu poslaly příběh svého životního snu.

Ze stovek příběhů vybrala porota deset finalistek, mezi nimiž je i Barbora Pravdová z Kostelce na Hané. "Barunko, držíme ti všichni pěsti, protože sny se mají plnit nejen o Vánocích, tak proč ne teď v dubnu", řekla její AVON manažerka Alena Rubešová, které už AVON, dle jejích slov, její sny již splnil.

Tak držme pěsti, aby si zástupkyně firmy Avon odnesla jeden ze tří splněných snů v hodnotě 100 000 korun. (red)

Zabrousila jsem do Zlaté brány a obdržela květinu, krém na ruce a vzorek parfému, říká čtenářka

Foto čtenářka Petra

Jak jsme psali před pár dny, AVON opět rozdává dárky zdarma, tentokrát k Mezinárodnímu dni žen! Akce probíhá právě nyní, a to ve Zlaté Bráně v Prostějově. Do osmnácté hodiny večerní.

"Šla jsem si jako každý den nakoupit potraviny do Zlaté brány a všimla si děvčat u růžového stánku. Jako první mi nabídly květinu, poté jsem obdržela krém na ruce, nový vzorek parfému a katalog. Bylo to milé, dnes jsem ještě květinu nedostala, ale věřím, že ji doma od partnera naleznu", napsala k zaslané fotografii čtenářka Petra.

My tedy v redakci doufáme, že nebude zklamaná... (red)

AVON slaví Mezinárodní den žen. Ve Zlaté bráně!

ilustrační foto FB AVON Alena Rubešová

AVON opět rozdává dárky zdarma, tentokrát k Mezinárodnímu dni žen! Akce proběhne v úterý 8. března ve Zlaté Bráně v Prostějově.

„Budeme rozdávat krémy na ruce, matující rtěnky, balonky pro děti a samozřejmě nový parfém AVON DREAMS, který znáte z televizní reklamy. Káždá z vás dostane i nový katalog a vzorek parfému,“ zvou Avon leaderky. Ty budou na stánku k dispozici od 9 do 18 hodin.

Avon rozdává ve Zlaté bráně valentýnské dárky. Již v pátek!

ilustrační foto plakát

Svátek svatého Valentýna můžete také oslavit s firmou AVON, která bude v pátek 12. února ve Zlaté bráně rozdávat dárky inspirované polibkem!

AVON LEADERKY, které budou u stánku k dispozici, budou rozdávat nové rtěnky, katalogy i vzorky a pro děti balonky. "Letos poprvé spolupracujeme s firmou MENTOS, jsem tedy sama zvědavá, jak budou návštěvníkům chutnat nové CHOCO MENTOS, které budeme rozdávat.