Bubbleria

Kdo vyhrál poukazy do Bubblerie?

Foto ber

Před nedávnem PvNovinky vydaly článek o novém sortimentu prostějovské Bubblerie a též jsme přinesli soutěž o tři poukazy, každý v částce 200 korun, na nákup zboží.

Soutěž končila úderem dnešního poledne. Kdo patří mezi tři šťastlivce, kteří si poukazy vyzvednou a sladkosti vyberou? Bára Zatloukalová, Renata Jančí a Lucie Poslušná. Gratulujeme! (red)

Soutěžte s námi o poukazy do Bubblerie!

Foto ber

Před nedávnem PvNovinky vydaly článek o novém sortimentu prostějovské Bubblerie. Dnes přinášíme soutěž o tři poukazy, každý v částce 200 korun, na nákup zboží.

Pokud chcete některý z nich získat, zašlete do 11. srpna do 12:00 hodin na redakční e-mail redakce@pvnovinky.cz odpověď na otázku, co je největší specialitou nového sortimentu prodejny. Odpověď označte v předmětu BUBBLERIA. Nápovědu najdete na http://pvnovinky.cz/bubbleria/33684-bubbleria-v-kramarske-ulici-rozsirila-sortiment-o-ameriku. (red)

Bubbleria v Kramářské ulici rozšířila sortiment. O Ameriku

Foto ber

Prodejnu Bubbleria v Kramářské ulici v Prostějově má řada z nás zařazenu v kolonce nápoje. Od minulého týdne je to ale jinak. V Bubblerii najdete i sortiment potravin z USA a Anglie.

Majitele provozovny Davida Jandu vedl k rozšíření sortimentu fakt, že potraviny, které se prodávají v USA a UK, jsou v ČR těžce dostupné, sehnat je můžete pouze na internetu a ve specializovaných prodejnách. „Spousta z našich sladkostí se objevila v kultovních filmech jako je Harry Potter nebo Sám doma. Sladkosti tohoto typu jsou propagované na dnes velmi populárním YouTube, kde je propagují zejména zahraniční youtubeři a dnes už i ti čeští,“ říká David Janda s tím, že pro jejich fanoušky v Prostějově už jsou díky Bubblerii dostupné běžně. 

OBRAZEM: České Barbie se v Prostějově líbilo

Foto ber

Blogerka, zpěvačka a internetová celebrita. To je jednadvacetiletá Dominika Myslivcová, které se říká česká Barbie. Blonďatou krásku do Prostějova pozval majitel Bubblerie David Janda. Její příznivci se s ní mohli vyfotit, získat autogram a ti šťastnější se i svézt v limuzíně Jaromíra Šmídy. A k tomu všemu si dát lahodné smoothies. 

Na rozhovor s Dominikou, kterou na akci doprovodila maminka a čivavka Shelby, se můžete těšit zítra. (ber)

Česká Barbie zavítá do Prostějova již zítra

ilustrační foto

Jak PvNovinky informovaly, do Bubblerie Prostějov zavítá v sobotu 6. února česká Barbie, Dominika Myslivcová. Veřejnosti se představí od jedné hodiny odpolední.  

"Zájemcům se podepíše a mohou se s ní i vyfotit,“ připomněl majitel provozovny David Janda. Dominiku následně čeká projížďka po Prostějově v limuzíně Jaromíra Šmídy. Tak nezapomeňte, čeká vás Barbie, Jezevčík a vynikající smoothies. (red)

Bubblerii navštíví Dominika Myslivcová. Na FB ji sleduje 80 tisíc lidí

Foto archiv Dominika Myslivcová, ber

Internetová celebrita Dominika Myslivcová je modelka, zpěvačka a blogerka. Jednadvacetiletá dívka, kterou na facebooku sleduje přes 80 tisíc lidí, bude v sobotu v Prostějově. Setkat se s ní můžete od 13 hodin v prodejně Bubbleria v Kramářské ulici.

Popularita Dominiky se začala datovat se vznikem jejího prvního blogu (www.didlinka-d.blog.cz). V té době jí bylo necelých 11 let a tenkrát sbírala malé plyšové myšky – diddl. Odtud byl poté odvozen onen název blogu. „Blog mi sloužil spíše jako deníček. Později jsem zde začala přidávat různé soutěže, animace, obrázky a fotoromány,“ říká dívka, která vyznává styl Barbie a tak není divu, že její nejoblíbenější barvou je růžová.

Kdo si dá drink v Bubblerii zdarma?

ilustrační foto ber

Máte rádi dobré pití? Co si tak dát smoothies? Zdravý, mixovaný nápoj, jehož základem je ovoce a zelenina, popřípadě kombinace obojího, nejlépe bez přidaného cukru, umělých sladidel či konzervantů. Navíc se do smoothie mohou přidat další zajímavé ingredience, jako jsou třeba kakaové boby či psyllium. V Prostějově smoothies nabízí prodejna Bubbleria v Kramářské ulici. A vy jste s námi v minulých dnech soutěžili o 6 poukazů.

Mezi soutěžícími jsme vylosovali šest z vás, kteří v Bubblerii dostanou poukaz na odběr pití za jedno sto korun. Kdo jsou ti šťastlivci? Lucie Kubínová, Dagmar Gottwaldová, Michal Doseděl, Pavlína Dostálová, Petra Babičková a Lubomír Klus. Gratulujeme! (red)