dárek

Tip na vánoční dárek: Darujte zážitek z vaření piva v minipivovaru!

ilustrační foto Litovel

Pokud máte doma milovníka piva, který zlatavému moku s pěnivou čepicí nikdy neodolá, dopřejte mu možnost uvařit si vlastní pivo, které si vyladí přesně podle svých chuťových pohárků. Darujte mu dárkový poukaz na vaření piva v Pivovaru Litovel!

Pod odborným dohledem sládka si v prostorách litovelského minipivovaru může každý uvařit pivní speciál podle doporučených či vlastních receptur. Více informací najdete na www.litovel.cz. (red)

 

První občánek města dostane peníze

ilustrační foto babyweb.cz

 

Rada města Prostějova schválila na svém jednání finanční dar prvnímu občánkovi. Dostane dva tisíce korun.

Dar je pro prvního občánka města Prostějova, který se narodí na území města jako první v pořadí od 1. 1. aktuálního roku. Matka musí mít trvalý pobyt v Prostějově. (red)

Originální dárek? Může jím být i netradiční zážitek!

ilustrační foto Eldorado

 

Máte v rodině někoho, kdo bude slavit životní jubileum a vymýšlíte originální dárek? Pokud je vášnivým tenistou, můžete mu jeden opravdu unikátní věnovat. Díky zážitkové agentuře si může dát mač třeba s tenisovou legendou Jiřím Novákem.

Pokud si chcete zahrát tenis s někým, kdo to skutečně umí, agentura Eldorado z Kostelce na Hané to zařídí. Devadesát minut na kurtu s tenisovým králem Jiřím Novákem je exkluzivním zážitkem a jedinečným dárkem. V devadesátiminutové audienci je zahrnut nejen trénink, ale i hra a zhodnocení vašeho výkonu mistrem. "Po rozbalení dárku jsem se zpotil poprvé, na kurtu s Jirkou podruhé (o hodně víc...). Gratuluji ke skvělému výběru osobnosti - zážitek překonal všechna má očekávání - je to profík a hlavně sympaťák a super člověk.