Miss

Veronika z Prostějova bude reprezentovat v Miss Intercontinental!

Foto missczechrep.cz

Jak PvNovinky informovaly, v Miss Czech Republic uspěla i devatenáctiletá Veronika Šmídová z Prostějova. Stala se hned dvojnásobnou Miss a teď se začne chystat na další soutěž.

Veronika se stala Miss Intercontinental CZ, získala i nejvíc hlasů od hlasujících lidí a obsadila místo Miss Social Media. K prvnímu titulu jí dopomohlo i vítězství v soutěžní výzvě s názvem Top Model. Na světovou soutěž by měla vyrazit koncem roku do Indie.

Soutěž se koná od roku 1971 a je jednou z pěti nejstarších, nejprestižnějších a nejznámějších soutěží na světě. Vítěznou korunu zdobí diamanty ve výši 361 466 dolarů, což je nejdražší korunka ze všech mezinárodních soutěží o krásu. Doufejme, že si ji Veronika nasadí. (ber)

V Miss Czech Republic 2020 uspěla prostějovská Veronika!

Foto missczechrep.cz

Novou Miss Czech Republic se ve čtvrtek večer stala dvaadvacetiletá Karolína Kopíncová z Vrbna pod Pradědem. Na druhém místě skončila Angelika Kostyshynová z Ústí nad Labem a třetí je Natálie Kočendová z Karviné. Na pátém stupínku bodovala prostějovská studentka, devatenáctiletá Veronika Šmídová, která se stala Miss Intercontinental Czech Republic 2020.

„Po vítězce Karolíně Kopíncové jsou všechny dívky na stejné úrovni vicemiss, jelikož jsou vybírány porotou dle toho, na jakou světovou soutěž se typově hodí. Pořadí umístění tedy v tomto případě až tolik velkou roli nehraje,“ uvedla ředitelka soutěže Miss Czech Republic Taťána Makarenko.

Finále 11. ročníku Miss Czech Republic 2020 proběhlo v prostorách Aureole v Praze, kam byli pozvaní partneři soutěže, zástupci médii a rodinní příslušníci finalistek. Bojovalo v něm deset dívek.

Veroniko, gratulujeme! (ber)

Hledá se opravdová kráska!

ilustrační foto plakát

Všechny středoškolačky, jejich kamarádky či maminky, pozor! Letošní soutěž krásy určená středoškolačkám - Miss OK 2020, bude mít svůj první casting 18. 3. v Olomouci v Galerii Šantovka. Přijďte dokázat, že nejkrásnější holky z celé České republiky jsou právě ve vašem kraji.

V rámci soutěže budou mít děvčata možnost projevit svou osobnost, rozvinout svoji kreativitu a v neposlední řadě se naučí vystupovat na veřejnosti. Účastí v soutěži dívky získají nejen hodnotné ceny, ale také spoustu zkušeností a nové přátele. Soutěž Miss OK je letos poprvé pro dívky z celé republiky, a je tedy nejvyšší čas se přihlásit a bojovat za svůj kraj.

Castingy se konají v pěti krajských městech, v Olomouci 18. 3. v 15 hodin. Na castingu vystoupí řada známých osobností jako je například tanečník JK Sanchez, hudebník Adam Hobza a další.

V Dívce roku uspěly hned dvě dívky z Prostějova! Klára a Vanessa!

Foto rodina Dostálova

V sobotu 29. února se ve Šternberku konalo semifinále Dívky roku 2020. Uspěly v něm hned dvě dívky z Prostějova, shodou okolností kamarádky.   

První místo získala Klára Hrubá, třetí skončila Vanessa Reiterová. Na soutěžící čekaly, mimo jiné, dvě volné disciplíny. V první zvolila Klára gymnastickou sestavu a Vanessa vystoupení pole-dance. V druhé, zaměřené na filmovou tvorbu, se Klárka prezentovala co by Olivia Newton-John, Vanessa se převtělila do Nataši Golové.

Obě čtrnáctileté krásky budou bojovat o nejvyšší titul již 28. března v Praze.

Gratulujeme a držíme pěsti! (ber)

 

Prostějovská kráska je finalistkou Miss Czech republik 2020!

Foto FB Miss Czech republic

Veroniku Šmídovou můžeme vídat na nejrůznějších módních přehlídkách v našem městě. Nyní si připsala další úspěch, je ve finále Miss Czech republik 2019. 

Veronika se do soutěže dostala z castingu v Brně, který se konal 19. října. V semifinále se o tomto víkendu utkala v pražské Pragovce s dalšími devatenácti dívkami. A podařilo se jí dostat mezi nejlepších deset, tedy do finále, které se koná v březnu příštího roku. (ber)

 

Prostějovan bojuje o krasavce roku!

ilustrační foto FB Jiří Hemelka

Do dvanáctky nejkrásnějších mužů České republiky se tentokrát probojoval i jeden pohledný muž pocházející z Prostějova. Ve finále soutěže Muž roku 2019 se předvede v Náchodě 23. srpna i Jiří Hemelka, kterému je aktuálně 29 let a pracuje jako tenisový trenér. Prostějovskou stopu navíc mělo i sedmidenní soustředění všech dvanácti krasavců, které proběhlo v rámci soutěže nedávno v Tunisu.

Všichni finalisté, včetně Prostějovana Jiřího Hemelky, se totiž fotili nejen v módních plavkách a spodním prádle, ale také v oblecích prostějovské firmy Koutný.  Finálový večer v Náchodě budou v závěru srpna uvádět Karel Voříšek a Klára Doležalová. Mezi vystupujícími nebudou chybět Dalibor Janda, Katka Brožová, Daniel Hůlka, Anna Julie Slováčková, Michaela Nosková či Ilona Csáková.

Jiří Hemelka se narodil v Prostějově, studoval Střední odbornou školu podnikání a obchodu a nyní žije v Praze.

Prostějov má další Miss. Gratulujme Pavlínce!

Foto FB

Pavlína Ryšková z Prostějova se stala Miss Alpe Adria. 

Čtyřiadvacetiletá studentka ekologie a biologie na Univerzitě Palackého v Olomouci vybojovala titul nejvyšší v minulých dnech v Bratislavě. 

172 centimetrů vysokou tmavovlásku s mírami 83-62-88 baví tanec, hra na kytaru, jízda na koni, kynologie, běh, plavaní a střelba.

Pavlína je úspěšnou účastnicí řady soutěží krásy, mimo jiné Miss Czech Press 2017, v roce 2018 byla mezi TOP 20 České Miss. Patří rovněž mezi Grid Girls, které doprovázejí závody rychlých aut po celé Evropě. 

Ještě jednou gratulujeme! (ber)

 

Finále Dívky roku již dnes! Držme pěsti Lucce!

ilustrační foto

Dívka roku je celostátní soutěž pro dívky ve věku 13-15 let. Mezi deseti dívkami, které se probojovaly finále, je i patnáctiletá Lucie Hájková z Otaslavic. 

Finále letošní Dívky roku se koná 7. května v pražském Divadle pod Palmovkou. A Lucka slibuje, že bude reprezentovat, jak nejlépe dovede. 

V hlasování Dívka roku social media 2019 podpořili příznivci dívčí krásy druhou dívku z Prostějovska. Třináctileté Vanesse z Domamyslic příznivci naklikali vítězství více než 1700 hlasy. (ber)

 

Misska se připravovala na soutěž. V Café Zámek

ilustrační foto

Jak PvNovinky informovaly, prostějovská studentka Nikol Prachařová získala v loňském roce titul Miss Tourism Czech 2018. V dubnu poletí jednadvacetiletá kráska reprezentovat Českou republiku na celosvětovou soutěž Miss Tourism World do chorvatského Zagrebu.

Na soutěž je třeba se dobře připravit, ale také se zklidnit a zvolnit tempo. Nikol zamířila do prostějovského Café Zámek, kde si mimo jiné vyzkoušela přípravu kávy. "Nikolce fandíme už dlouho, takže když k nám zavítala, byli jsme moc rádi. A ona se netajila, že jí u nás chutnalo," doplnila provozovatelka Lenka Zapletalová. (ber) 

Krásky ze Supermiss ukázaly opět svoje ladné křivky. Tentokrát na papíře!

Foto Supermiss

Koncem prosince 2018 se konal křest kalendáře SUPERMISS 2019 s vítězkami skupiny soutěží SUPERMISS 2018. Byla mezi nimi i Nikol Pachařová z Prostějova.

Kalendář Nikol, která získala titul Miss Tourism Czech Republic, pokřtily MISS MOTORSPORT Anastazia Kasatkina, SUPERMISS Média Iveta Kindlmanová a MISS PRAHA Sumi Kadyrová. (ber)