motorcykl

Motorkář skončil v nemocnici. Po srážce s autem

Foto HZS Olomouckého kraje

Motorkář se srazil s osobním autem v neděli odpoledne na tahu z Olomouce na Šternberk u odbočky na Štarnov. V nemocnici skončil on i řidička auta. 

V neděli 11. března před čtrnáctou hodinou přijali policisté oznámení o dopravní nehodě motorkáře na silnici I třídy č. 46 u Šternberka. Na místě zasahovaly všechny složky IZS. "Podle prvotního šetření plyne, že řidička motorového vozidla Suzuki, která jela od obce Štarnov, se chtěla napojit na hlavní pozemní komunikaci I/46 a pokračovat do obce Šternberk. Při tomto manévru odbočila vlevo a následně zezadu do jejího vozidla narazil motocyklista, který jel po hlavní komunikaci I/46 od Olomouce do Šternberka.

U motorkáře, který zemřel u Březska, je nařízena soudní pitva

Foto PČR

Jak PvNovinky informovaly, ve středu 30. srpna 2017 v 15:30 hodin došlo na komunikaci z obce Březsko do obce Hvozd z dosud přesně nezjištěných příčin k tragické dopravní nehodě čtyřiašedesátiletého motocyklisty. Muž zemřel po nárazu do stromu.

"Muž na stroji značky Honda zřejmě vlivem nepřizpůsobení rychlosti jízdy svým schopnostem a stavu a povaze vozovky nezvládl řízení a po projetí mírnou levotočivou zatáčkou vyjel vpravo mimo komunikaci, kde v příkopu narazil do stromu. Řidič při dopravní nehodě utrpěl zranění, kterým na místě podlehl," uvedl policejní mluvčí František Kořínek s tím, že u muže byla nařízena soudní pitva. Příčiny, okolnosti i míra zavinění dopravní nehody jsou předmětem dalšího policejního šetření. (red)

Vážná nehoda. Havaroval motorkář!

ilustrační foto PČR

Dnes krátce před šestnáctou hodnou došlo na silnici 373 u obce Březsko k vážné nehodě. Zranil se při ní řidič motocyklu.

"Probíhají záchranné a vyprošťovací práce, událostí jsou ovlivněny oba dva směry," informuje policie. Následky nehody budou odstraněny kolem devatenácté hodiny. (red)