soutěž

Kdo vyhrál další volňásky na představení Fantastická žena?!

Foto představení Fantastická žena

Jak PvNovinky informovaly, 18. 2. 2020 od 19 hodin bude ve Společenském domě v Prostějově k vidění divadelní představení Fantastická žena. A vy jste s námi již dvakrát soutěžili o volné vstupenky!

Poprvé jsme losovali první dva výherce, kteří si s sebou mohou vzít doprovod, nyní tu máme další dva šťastlivce. A na koho se usmálo štěstí? Volné vstupenky pro sebe a doprovod získávají Bára Mouková z Horního Štěpánova a Jana Štvrtecká z Tištína. Gratulujeme a přejeme krásný zážitek! (red)

Kdo vyhrál volňásky na představení Marcely Březinové?!

ilustrační foto Marcela Březinová, plakát

Jak PvNovinky informovaly, hospůdka Kozí Brada v Kostelci na Hané bude 7. února od 19 hodin hostit zpěvačku Marcelu Březinovou, kterou doprovodí prostějovský rodák, tanečník, moderátor a Jiří Zbořil. A vy jste si s námi mohli zasoutěžit o vstupenky.

Jak jsme avizovali, pro dva vylosované máme dvě vstupenky. A na koho se usmálo štěstí? Výherci se stávají Helena Strouhalová a Daniela Mikolášová, obě z Prostějova. Gratulujeme! (red)

Soutěžte o vstupenky na show Ladislava Špačka!

ilustrační foto

Jak PvNovinky informovaly, dne 17. února se v Městském divadle Prostějov představí Ladislav Špaček se svou show Etiketa není věda. A vy si s námi můžete zasoutěžit o vstupenky!

Postačí, když do 10. února do 12:00 hodin zašlete na redakční e-mail redakce@pvnovinky.cz odpověď na otázku, která agentura Ladislava Špačka do Prostějova pozvala? Odpověď označte v předmětu ŠPAČEK. Pro dva vylosované mám vstupenky pro dvě osoby.

Svým přihlášením do soutěže dáváte souhlas s užitím vašeho jména, e-mailu, telefonu i adresy k účelům losování a následného vyhlášení soutěže a s předáním údajů partnerům akce či předání vstupenek osobně. (red) 

Fantastická žena v Prostějově! Soutěžte o další vstupenky!

Foto Fantastická žena

Jak PvNovinky informovaly, dne 18.2.2020 od 19 hodin bude ve Společenském domě v Prostějově k vidění divadelní představení Fantastická žena. A vy si s námi můžete zasoutěžit o další vstupenky! 

Postačí, když do pátku 7. února zašlete na redakční e-mail redakce@pvnovinky.cz odpověď na otázku, jaké národnosti je autor hry Norm Foster? Odpověď označte v předmětu FANTASTICKÁ ŹENA. Pro dva vylosované máme vstupenky pro dvě osoby. 

Svým přihlášením do soutěže dáváte souhlas s užitím vašeho jména, e-mailu, telefonu i adresy k účelům losování a následného vyhlášení soutěže a s předáním údajů partnerům akce či předání vstupenek osobně. (red) 

 

Kdo vyhrával volňásky na divadelní představení Fantastická žena?!

ilustrační foto Fantastická žena

Jak PvNovinky informovaly, 18. 2. 2020 od 19 hodin bude ve Společenském domě v Prostějově k vidění divadelní představení Fantastická žena. A vy jste si s námi mohli zasoutěžit o první vstupenky!

Pro dva vylosované máme vstupenky pro dvě osoby. A na koho se tedy usmálo štěstí? Výherci se stávají Kateřina Karhanová a Petra Kupková, obě z Prostějova. Gratulujeme! (red)

Kdo vyhrál dárkový balíček české firmy Annabis?

Foto přípravek

S Prostějovskými novinkami jste si mohli zasoutěžit o balíček nejprodávanějších produktů od české firmy Annabis. Postačilo zodpovědět jedinou otázku, jejíž správnou odpověď jste mohli najít na stránkách zmiňované firmy.

Arthrocann COLLAGEN Omega 3-6 Forte je špičkový doplněk stravy určený pro přirozenou péči o klouby, chrupavky, šlachy a kloubní vazivo.

Arthrocann konopný gel s koloidním stříbrem určený k masáži kůže v oblasti kloubů, svalů, šlach a zad. Více informací najdete na www.annabis.cz  a FB: https://www.facebook.com/annabis.cz/

Kdo vyhrál volňásky na Tři sestry a Horkýže Slíže?

ilustrační foto Lou Fanánek Hagen

Pokud patříte k milovníkům kapely Tři sestry a jejího nepřehlédnutelného lídra Lou Fanánka Hagena, těšte se. Kapela zavítá do prostějovského KaSCentra 14.12.2019. A vy jste s námi mohli soutěžit o volné vstupenky! 

Kapelu na turné Bratia & sestry Gambrinus Tour 2019 doprovodí slovenská kapela Horkýže Slíže. 

Volných lístků pro vás máme k dispozici hned šest. A na koho se při losování usmálo štěstí? Koncert si užijí: Ludmila Bradáčová z Otaslavic, Petra Švecová z Kralic na Hané, Lucie Pořízková z Prostějova, Oldřich Lošťák z Prostějova, Milan Hejč z Hrubčic a Tereza Gambová z Plumlova. Gratulujeme! (red)

Kdo vyhrál volňásky na Čarodějky v kuchyni?!

ilustrační foto

Čarodějky v kuchyni je divadelní představení, které do Jesence ve středu 11. prosince přiveze Agentura Mamut. A vy jste si s námi mohli zasoutěžit o vstupenky! 

Společně s agenturou Mamut jsme vyhlásili soutěž o šest volných vstupenek, vylosovali jsme tedy tři z vás, kteří si s sebou mohou vzít doprovod. A na koho se usmálo štěstí? Výherci se stávají Kateřina Slouková z Prostějova, Eva Frýbortová z Prostějova a Dana Gorcová z Konice. Gratulujeme! (red)

Kdo vyhrál volňásky na Mikulášskou nadílku rockových legend?!

ilustrační foto plakát

Pokud patříte k příznivcům známých prostějovských kapel Kontakt a Keks, zbystřete! Objeví se opět na pódiu společně, a to v rockové Mikulášské nadílce. Své příznivce uvítají 7. prosince ve 20 hodin v prostějovském KaSCentru. A vy jste si s námi mohli soutěžit o volné vstupenky!

V nabídce bylo šest volných vstupů. A na koho se usmálo štěstí? Výherci se stávají Kamila Cetkovská z Prostějova, Saša Vlach z Křemence, Dana Slavotínková z Prostějova, Martin Přikryl z Brodku u Konice, Andrea Piňosová z Plumlova a Daniela Mikolášová z Prostějova. Gratulujeme! (red)

Kdo vyhrál volňásky na zítřejší koncert kapely Traktor?!

ilustrační foto Traktor

Přední česká hardrocková kapela Traktor vydala nové album Šachoffnice a objela s ním úspěšné jarní turné. V turné kapela rozhodla pokračovat i na podzim. Dne 22. listopadu v 19:30 hodin zastaví ve Společenském domě v Prostějově. A vy jste s námi mohli soutěžit o vstupenky!

Pro šest z vás máme po jedné vstupence. A na koho se usmálo štěstí? Výherci se stávají Simona Dominiková, Alena Strouhalová, Stanislav Facek, Emma Nováková, všichni z Prostějova, dále Eva Babiánková z Čelechovic na Hané a Pavel Pospíšil z Brodku u Prostějova. Gratulujeme! (red)