ztracené zvíře

Ztratil se Ara!

Foto FB

Od konce března hledají nešťastní majitelé angorského kocoura, který se ztratil z Partyzánské ulice v Prostějově.

Slyší na jméno Ara. "Pokud ho zahlédnete, volejte prosím na telefonní číslo: 605188953," vzkazují majitelé. (red)

 

Hledá se Bony! Pomozme!

Foto FB

V Určicích se v pondělí 28. ledna zaběhla fenka karelského medvědího psa Bony. Majitelka prosí o pomoc při hledání.

Bona je jedenáct let stará fenka, střední výšky, černé barvy s bílými znaky (bílé ponožky, konec ocasu, pruh na hlavě, náprsenka a na krku bílá tečka). Obojek žádný nemá, je kastrovaná, čipovaná a váží cca 25 kg. "Vzhledem k jejímu pokročilejšímu věku nepředpokládáme, že by utekla někam daleko. Není zlá ani bázlivá, ale nemá ráda jiné feny. Je lovecky vedena, občas utekla za kočkou nebo za zvěří, ale vždy se zdržovala v okolí domu," vzkazuje majitelka.

Veškeré informace můžete podat na miska.krbeckova@seznam.cz, 606959492. (red)

 

Hledá se Pepinka! Nálezné je pět tisíc korun!

Foto FB

Od pátku 18.1. 2019 postrádají majitelé kočičku Pepinku. Prosí veřejnost o pomoc při hledání a nabízejí finanční odměnu.

Pepinka, která je plemene ragdol, utekla v oblasti Husova náměstí. Pravděpodobně ji má někdo doma. "Je to miláček rodiny a hlavně mého syna, který moc pláče. Prosím o jakoukoliv informaci. Nálezci nabízím finanční odměnu ve výši pěti tisíc korun," vzkazuje Eva Vyjídáková Kryštofová. Kontaktovat ji můžete buď přes FB, nebo na telefonu 777 104 676. (red)

Hladá se čivava!

Foto FB

Bílorezavou čivaví slečnu hledají majitelé už od 2. července. Ztratila se ráno ve Zdětíně.

Pokud jste fenečku, slyšící na jméno Siska, viděli, nebo o ní máte jakékoli informace, obraťte se na FB Tomáš Doseděl. (red)

 

Ztratil se Čiko!

Foto FB

Od soboty pohřešují majitelé kocoura jménem Čiko. Prosí o pomoc při jeho hledání.

Většinou se drží u domu, na tak dlouho ještě nikdy nezmizel. "Prosím všechny z okolí Sladkovského, Havlíčkovy, Šafaříkovy a Rejskovy: Podívejte se, prosím, jestli není někde u vás zavřený. Není moc přátelský, lidí se dost bojí. Děkujeme za pomoc a případné sdílení," vzkazuje majitelka. Případné zprávy o Čikovi zašlete na FB Lenka Chmelová. (red)

Ztratila se Jess. V Mostkovicích

Foto FB

Ve čtvrtek 22. února se v Mostkovicích ztratila kočička slyšící na jméno Jess.

Je šedivé barvy a má výrazně oranžové oči. " Pokud o ní víte, ozvěte se, prosím. Všem moc děkujeme za jakoukoliv pomoc. Moc nám chybí," vzkazuje na FB Markéta Nevrtalová. (red)

Hledá se Fialka, neviděli jste ji?

Foto FB

Již několik dnů hledají majitelé fenu zlatého retrívra. Jmenuje se Fialka, je velmi plachá a nekouše.

Fenka se pohybuje v okolí Určic, Seloutek a na Záhoří. pokud ji uvidíte, kontaktujte majitelku na FB - Hanča Dvořáková‎. (red)

 

Hledá se kocour Bubba!

Foto FB

Od 7. února se hledá kocour Bubba. Mohl by se pohybovat v lokalitě Prostějov, Čechovice, uice Ječná, Ovesná. Hledá ho milující rodina.

"Je to mourek, skoro šestikilový, 2,5 roku starý, vykastrovaný, nosí červený obojek, na kterém je z vnitřní strany napsané moje telefonní číslo 777115685. Moc prosím, hlavně čechovické, o pomoc při hledání! Děkuji," vzkazuje Petra Vrbická. (red)

 

Ztratil se Atilo. Neviděli jste ho?

Foto FB

Kocour plemene mainská mývalí se ztratil v okolí domova důchodců a Švermovy ulice v Prostějově. Slyší na jméno Atilo.

Kocour je týden po operaci ucha. "Pokud ho uvidíte, kontaktujte, prosím, na FB majitelku Oli Salajovou nebo mne," vzkazuje Veronika Paprstková Korčáková. Majitelka nabízí za nalezení kocoura odměnu. (red) 

U Držovic zemřela malá fenka. Nálezkyně hledá majitele

Foto Barbora Dubinská

S nezvyklou prosbou o zveřejnění se na nás obrátila jedna z čtenářek, paní Barbora. V příkopu na Držovském kopci našla malého psíka. Fenka zřejmě nepřežila střet s autem.

"Je to fenečka, podobná jagteriérovi. Nemá tetování ani čip. Třeba ji někdo marně hledá," vzkazuje nálezkyně.

Psíka vzala k sobě, pokud by se našel majitel, může si ji aspoň důstojně pohřbít. Telefon na nálezkyni je 775 630 357. (red)