Tip na sobotu: Jarmark v Čokoládovně Troubelice

Tip na sobotu: Jarmark v Čokoládovně Troubelice
ilustrační foto plakát

Další, v pořadí již šestý, jarmark v Čokoládovně Troubelice je tu! Přijďte nasát podzimní atmosféru na „čokoládový“ statek. Opět je ro vás přichystáno to nejlepší z našeho kraje. Nebudou chybět prodejní stánky s regionálními dobrotami, přírodní kosmetikou a dalšími zajímavými výrobky. Jarmark se koná v sobotu 14. října od 10 do 17 hodin. 

Svou účast přislíbili Statek Doubravský Dvůr - Šárka a Václav Osičkovi, Mléko a mléčné výrobky přímo z farmy, Pekárna Mezice, Šufánek s.r.o. - ručně vyráběná oříšková másla, Levandulový statek Bezděkov, Krušovo uzené maso z Leštiny, Hanka Víchová - Hedvábí, kabelky, tašky, obaly na mobily, brýle a knihy - vše orginál ruční malba, autorské motivy. Obrázky, záložky do knih, pohledy, čelenky z polodrahokamů..Caltha – kosmetika ze srdce Moravy – Michaela Vaněčková, Tvarůžková cukrárna, Pivovar Kosíř, Med Milerski, Čajová prodejna Uničov a samozřejmě čokostánky Čokoládovny Troubelice s ochutnávkami čokolád a sušeného ovoce.

Pro děti bude připraven dětský koutek a tvořivé dílničky, které zajistí Pradědovo dětské muzeum Bludov. Vydovádět se budou moci také na obří skluzavce tygra.

Více se dozvíte zde: http://www.cokoladovnatroubelice.cz/jarmark-cokoladovna-troubelice/ (ber)

Poslat nový komentář