Nepřetržitá výluka zastaví vlaky Ptení - Dzbel

Nepřetržitá výluka zastaví vlaky Ptení - Dzbel
ilustrační foto

Správa železniční dopravní cesty, s.o. vyhlásila na trati Prostějov – Dzbel ve dnech od 1. listopadu 2017, 7:00 hod. do 13. listopadu 2017, 17:00 hod. nepřetržitou výluku traťové koleje v úseku Ptení – Dzbel.

Dopravce České dráhy, a.s. proto musí po dobu výluky všechny vlaky v úseku Ptení - Dzbel a opačně nahradit náhradní autobusovou dopravou. S ohledem na delší jízdní doby po silničních komunikacích bude náhradní autobusová doprava organizována dle Výlukového jízdního řádu. 

S ohledem na počet autobusů náhradní dopravy je nutno u skupinových přeprav cestujících (školní výlety, turistické akce apod.) nahlásit požadavek na přepravu. Požadavek je nutno uplatnit alespoň tři pracovní dny předem, a to buď telefonicky, nebo e-mailem na Kontaktním centru Českých drah, a. s. – tel.: 221 111 122, e-mail: info@cd.cz.  Informace k výluce jsou k dispozici také na www.cd.cz ve složce Vlakem po ČR - Jízdní řád - Traťové jízdní řády. Výlukový jízdní řád bude rovněž vyvěšen v dotčených stanicích a zastávkách. 

Kompletní informace k výluce, včetně výlukového jízdního řádu, najdou cestující na stránkách www.cd.cz/omezeniprovozu. Případné dotazy zodpoví i operátoři zákaznické linky 221 111 122. (Zdroj ČD)

Poslat nový komentář