Olomoucký kraj hledá ženu regionu. Nominujte!

Olomoucký kraj hledá ženu regionu. Nominujte!
ilustrační foto archiv Jarmila Zelenská

Výjimečné, obětavé, aktivní, nevšední i málo známé ženy hledá soutěž Žena regionu. Míří na všechny ženy, které svým aktivním přístupem motivují a obohacují ostatní, podílejí se na veřejném životě, pomáhají nemocným, dětem či zvířatům nebo přispívají ke zlepšení a rozvoji regionu, v němž žijí. Nominace na letošní, v pořadí sedmý, ročník právě běží.

„Nejedná se přitom jen o veřejně známé a úspěšné osobnosti, ale především o obyčejné ženy, o jejichž smysluplných a nezištných aktivitách nemá veřejnost ani média většinou ani tušení. Právě pro ně vyhlašujeme od roku 2009 celonárodní soutěž, jejímž cílem je ocenit úsilí těchto výjimečných žen a zviditelnit jejich práci a výsledky," uvedla zakladatelka projektu Denisa Kalivodová.

Titul se uděluje v kategoriích podnikání, politika a veřejná správa, vzdělávání, věda a výzkum, zdravotnictví a charitativní činnost, umění, kultura a sport. Adeptky se mohou hlásit samy, nominace jsou zároveň otevřené i jejich okolí.

Nominovat výjimečné ženy je možné do 1. března pomocí formuláře na stránkách www.zenaregionu.cz. Hlasovat na internetu se bude od 7. do 28. března, krajské vítězky budou postupně oceněny od 4. dubna do 2. května.

Vloni se Ženou regionu stala Jarmila Zelenská, chovatelka koz a majitelka Kozí farmy Rozinka z Čelechovic na Hané. (red)

Poslat nový komentář