Dejte hlas své nejoblíbenější pivní zahrádce

Dejte hlas své nejoblíbenější pivní zahrádce
ilustrační foto

Léto se blíží ke svému vrcholu, vlahé večery přímo vybízejí k příjemnému posezení s rodinkou či přáteli v některém z četných venkovních občerstvení. Doušek zlatého pěnivého moku na spláchnutí horkého dne je tou nejlepší medicínou.

V Prostějově a blízkém okolí je celá řada venkovních posezení a hospůdek, které zdaleka lákají vůní grilu a udírny, nevyčerpatelným výběrem alko i nealko nápojů a pochoutek a sladkostí pro děti. Dostatečný prostor areálu venkovní zahrádky je také vyčleněn právě dětem, najdou zde herní prvky, různé atrakce a nejednu příležitost k zábavě a společným hrátkám. Pro rodiče jsou tyto dětské ráje vítaným odpočinkem.

Připravili jsme pro čtenáře PVNOVINEK anketu o nejoblíbenější zahrádku. Dejte hlas té, která je pro vás tou nej nej, případně vyjádřete svůj názor či navrhněte vylepšení.

Letní zahrádka Na farmě v Krasicích -

je jednou z nejvyhledávanějších v Prostějově. Oblíbili si ji především rodiny s malými dětmi, protože rodičům poskytuje pohodu a dětem bezpočet atrakcí a her. Spolu s širokou nabídkou grilovaných a zauzených specialit a kvalitních nápojů je to kombinace takřka ideální. Atrakcí pro děti je hospodářský dvoreček s kozičkami a ovečkou.

Zahradní restaurace U kalicha -

je svým umístění v klidné části města uvnitř sportovního areálu ideálním spojením odpočinku při dobrém jídle a pití se sportovně zaměřeným využitím volného času. Pro dospělé i děti je v areálu široká nabídka sportovního vyžití při míčových sportech jako je volejbal, nohejbal, florbal, takže zábavu zde najdou kolektivy stejně naladěných lidí i firmy pro sportovní akce, pokud využijí nabídky výhodného pronájmu kurtů.

Posezení U rybníčku Vrahovice -

areál občerstvení v příjemném prostředí nedaleko centra města v příhodném počasí praská ve švech. O víkendu je každé volné místečko vzácností, protože večery zpestřuje živé hudební vystoupení. Není to jen příhodnou polohou, ale zcela jistě i pestrou nabídkou specialit. I tady je dostatek prostoru pro vyžití dětí.

 

Další výčet zahradního občerstvení přineseme v následujícím bloku, abyste mohli sami navštívit nenavštívené a ochutnat neochutnané.

(jap)

Poslat nový komentář