Hlasujte pro svou oblíbenou letní zahrádku

Hlasujte pro svou oblíbenou letní zahrádku
ilustrační foto

Letní zahrádky s občerstvením – to jsou rajské oázy k osvěžení po horkém letním dnu. Málokdo odolá lákavému podvečernímu posezení na příjemném místě ve stínu stromů ať už s rodinou nebo přáteli.

V Prostějově a blízkém okolí je celá řada venkovních posezení a hospůdek, které lákají k odpočinku a regeneraci po celodenním shonu. Nabízí grilované či uzené speciality, ale především pořádně orosené pivko. Zatímco dospělí jsou zaměřeni výhradně na gurmánskou konzumaci, děti zde najdou dostatek prostoru pro hry a zábavu. Pro rodiče jsou tyto dětské ráje vítaným odpočinkem.

Připravili jsme pro čtenáře PVNOVINEK anketu o nejoblíbenější zahrádku. Dejte hlas té, která je pro vás tou nej nej, případně vyjádřete svůj názor či navrhněte vylepšení.

Posezení u Vysloužilů v Krasické ulici -

nenápadný a takřka utajený vchod v řadě montovaných obchůdků ukrývá poměrně rozsáhlou zahradu vybavenou pro dětské hry a pro pohodičku dospělých. Nechybí ani venkovní televize pro sportovně naladěné štamgasty. Gurmáni nedají na dobroty místního „mistra grilu“ dopustit, například makrely patří široko daleko k nejlepším.

Posezení Na splávku v Domamyslicích -

vyhledávají nejen cyklisté, když se vracejí znaveni našlapanými kilometry, ale občerstvení je cílenou zastávkou při výšlapu na Záhoří nebo Plumlovskou přehradu.

Zkrátka proti gustu žádný dišpátát. Někdo nedá dopustit na tu „svou“ zahrádku a zachovává jí věrnost, jiný rád porovnává a ochutnává, co je jinde dobrého a třeba lepšího. Zapojte se i vy do ankety PVNOVINEK a dejte hlas své oblíbené zahrádce. V Prostějově i blízkém okolí je celá řada dalších míst – ať už jsou to občerstvení u Abrahámků, Cavalo nebo Hloučela, posezení U Dudka nebo pod kaštany v Krasicích, U Čápa nebo na Ranči v Mostkovicích. Třeba máte oblíbené i některé jiné a dáte svým hlasem tip ostatním.

(jap)

Poslat nový komentář