Michal David zahraje v Prostějově

Michal David zahraje v Prostějově
ilustrační foto

Michal David vyrazil na turné a zavítá i do Prostějova, svým fanouškům tu ve Společenském domě zahraje už 14. listopadu. Vstupenky si v předprodeji můžete koupit již nyní.

 

"Písně jako Největší z nálezů a ztrát, Každý mi tě lásko závidí, Máma. Tak se lásko měj, Je to blízko, Pár přátel, Nenapovídej, Líbezná, Vejdem. Valčík pro mámu a mnoho dalších uslyšíte v klasickém pojetí 26ti členného symfonického orchestru a klavíru, na který se bude zpěvák Michal David doprovázet osobně, pod taktovkou dirigenta Petra Chromčáka," uvadějí organizátoři konceru.

 

Na turné s názvem ČPP Classic Tour Michal David 2012 doprovodí zpěváka také vítězka Hlasu Československa Ivanna Bagová a operní pěvecké trio La Gioia. "Celý koncert bude ve výpravě velkolepého a efektního lightdesignu a nejkvalitnějšího soundu, který se dá u nás našemu divákovi nabídnout. Celé turné se bude produkovat v divadelních a koncertních sálech, a to v Praze, Plzni, Hradci Králové, Karlových Varech, Č. Budějovicích, Brně, Prostějově a Ostravě. Věříme že tyto klasické koncertní písně Michala Davida diváka zaujmou a že bude odcházet s těmi nejlepšími pocity a dojmy," doplňují organizátoři turné.(red)

See video

Poslat nový komentář