Vodu z kohoutku vám nabídnou restaurace i na Prostějovsku

Vodu z kohoutku vám nabídnou restaurace i na Prostějovsku
ilustrační foto/ zdroj: wiki

Prostějovsko (bat) Kulturní dům Smržice, Restaurace Na Zastávce a Pivovar a restaurant u Krále Ječmínka v Prostějově, to jsou tři místa, kde nabízí svým zákazníkům oficiálně k pití vodu z kohoutku. I restaurce na Prostějovsku se totiž připojily k akci Kohoutková, kterou po celé republice pořádá společnost Moravská Vodárenská.

 

Nyní navíc restauracím, které se k akci připojí, nabízí designové karafy a rozbor vody zdarma. "Nabídka točené vody z kohoutku v restauracích, se již stala světovým trendem, který se zavádí i v naší zemi. Restaurace musí být podle předpisů zásobovány pitnou vodou, takže podávání pitné vody z kohoutku v líbivých designových karafách může být pro návštěvníky příjemným bonusem, a to nejen v horkých letních dnech, ale i během příjemných zimních posezení," uvádí tiskové oddělení společnosti s tím, že voda z kohoutku v našem regionu je velmi kvalitní a jde o nejpřirozenější zdroj tekutin pro zachování pitného režimu pro městského člověka.

 

Navíc si teď lidé mohou zdarma stáhnout i mobilní aplikaci do svého i Phone, která jim pomůže s vyhledáním nejbližší kavárny či restaurace, ve které nabízejí vodu z kohoutku. "U vybrané restaurace vám aplikace ukáže cestu z výchozího bodu na mapě, nabídne kontaktní údaje pro případnou rezervaci či www adresu pro získání více informací. Umožňuje rovněž praktické vyhledávání restaurací podle názvu nebo adresy," doplňuje společnost.

 

více informací a seznam všech restaurací naleznete na www.kohoutkova.cz

 

Poslat nový komentář