Už svítí!!!

Už svítí!!!
ilustrační foto
Další fotky: 
Už svítí!!!

Slavnostní rozvícení vánočního stromu bylo letos – jedním slovem – úžasné. Je vidět, že lidem se podobné akce líbí, protože na náměstí byla hlava na hlavě. Mezi stánky se nedalo projít a vánoční punč tekl proudem.

Ale bylo se na co koukat. Kromě fanfár totiž letos do našeho města zavítali „opravdoví“ andělé. V podání divadelního spolku Cirkus trochu jinak se rozsvícení stromu odehrálo jako malý vánoční příběh s pohádkou i koledami a sborovým „aaaach“ na konci.

Za vedení města všem Prostějovanům popřáli krásný adventní čas primátor Miroslav Pišťák a jeho náměstkyně Ivana Hemerková. Z jejích úst pak zaznělo přání, aby maminky měly klid na pečení vánočního cukroví, a děti, aby byly hodně hodné, tak, aby jim Ježíšek mohl splnit všechna tajná přání.

„Soubor Cirkus trochu jinak už dvakrát zahajoval Wolkrův Prostějov a vždy velmi zajímavě a originálně. Myslím, že to byla dobrá volba, pozvat je na rozsvícení vánočního stromu. Pro děti to bylo určitě zajímavější a atraktivnější, než kdyby strom rozvítil nějaký zpěvák,“ uvedla náměstkyně primátora Ivana Hemerková.

„Stánků by tady sice mohlo být víc, ale výzdoba náměstí se mi moc líbí. A samotné rozsvícení vánočního stromu bylo moc hezké – od zahajovacích fanfár až po samotný konec,“ řekl mi tatínek tří dětí, které se během našeho povídání snažily rozeznít zvon splněných přání.

(ok)

Poslat nový komentář