Miroslav Macek: Jednoho volit nemohu, a druhého nechci

Miroslav Macek: Jednoho volit nemohu, a druhého nechci
Miloš Zeman a Karel Schwazenberg (ilustrační foto)

Prezidentská volba. To je věčné téma debat lidí, kteří se zajímají o politiku. A je i námětem další, krátké glosy Miroslava Macka.

Nenávidím odznaky či různé stužky a placky, ale pokud by tomu bylo naopak, nápis na nich by zněl: JEDNOHO VOLIT NEMOHU A DRUHÉHO NECHCI!

Pořád se mi ten výčet prezidentů v jedné z minulých glos zdál krátký…bodejť ne, když jsem zapomněl na generála Svobodu… A ve druhé na Marka Bendu, čerstvého šéfa poslaneckého klubu ODS… Ach, jo!

Čtyři zprávy z jediné stránky novin: Německá ekonomika počíná stagnovat, růst za poslední čtvrtletí je jen 0,3 procenta. Francouzská automobilka Reanault hodlá postupně propustit ve francouzských závodech 7500 zaměstnanců. Moody´s snížila třem největším kyperským bankám hodnocení hlouběji do spekulativního pásma. Dluhová krize pomalu končí, oživení bude ale postupné.

Opsáno z facebooku: No a na neprezidentský téma. Dnes v noci mi před domem někdo na autě očesal z kol poklice. Byly asi 6 let starý, bakelitový, špinavý, odřený a navíc jedna z nich byla jiná, neb mi ta původní někde ulítla. Nemyslím, že to udělal Gross, Topolánek nebo Řebíček, tahle země je asi nemocná mnohem hloubějc...

Převzato z viditelny-macek.cz, 16. ledna 2013

Poslat nový komentář