Miroslav Macek k prezidentské kampani: Proboha, lidi, vzpamatujte se!

Miroslav Macek k prezidentské kampani: Proboha, lidi, vzpamatujte se!
ilustrační foto

Prezidentská kampaň začíná nabírat na obrátkách a nemůže se vyhnout ani  břitkému komentátorovi Miroslavu Mackovi. Ve své pondělní glose se pozastavuje nad davovým šílenstvím, které volba prezidenta způsobila, i vyhazovem Martina Dejdara ze seriálu Zdivočelá země za podporu Miloše Zemana.

Poznámka k oběma táborům hlasitých příznivců prezidentských kandidátů: Normální lidé se mění ve fanatické idioty…

Zpráva, že tvůrci seriálu Zdivočelá země se rozešli ve zlém s jeho hlavním protagonistou Martinem Dejdarem, neboť se veřejně přihlásil k tomu, že volí Zemana, ve mně ihned vybudila dávná slova V +W: „My už nejsme lidi, my jsme jenom partaje…“ Zcela tragikomické pak je, že jedním z těch tvůrců je režisér Hynek Bočan, který za normalizace točil všeliké sračky typu „Parta hic“ a seriál platí ČT z koncesionářských poplatků, samozřejmě i těch diváků, kteří budou volit Zemana… Proboha, lidi, vzpamatujte se!

Marie Benešová uspěla s dovoláním v kauze Justiční mafie. Nejvyšší soud zrušil rozhodnutí, podle kterého se měla omluvit za svůj výrok. Případ se znovu projedná. Původní rozhodnutí nebylo právně v pořádku. Tolik suchá zpráva. Kladu si ovšem otázku, co by se stalo kupříkladu se soustružníkem, jehož výrobky by nebyly v pořádku, a co se stane nepořádným soudcům…

O poslancích se neustále tvrdí, že nevykonávají dobře svoji práci. Nesmysl, kupříkladu čerpání náhrad vykonávají velmi kvalitně, stoprocentně… http://nwoo.org/nahrady.htm

Čtenář glos K. V. mi napsal: Omlouvat se dnes za Benešovy dekrety je jako chtít dnes po Karlu Schwarzenbergovi omluvu za jeho předky a jejich nedodržování dnešního zákoníku práce.

Opsáno z facebooku: Tak mne napadá, že by stálo za to zjistit jaké procento příznivců Karla Schwarzenberga má notebook, tablet či telefon vyrobený společností Apple. To kvůli zjevné ochotě podlehnout vytvořenému hype bez ohledu na kvalitu nabízeného produktu.

Převzato z viditelny-macek.cz, 21. ledna 2013

Poslat nový komentář