Zakázka na propagaci pojede znovu, výrobu zpravodajství dostala stejná firma

Zakázka na propagaci pojede znovu, výrobu zpravodajství dostala stejná firma
ilustrační foto

Několik veřejných zakázek posuzovala na svém zasedání minulý týden Rada města. Zakázku na propagaci města magistrát zrušil a vyhlásí ji znovu, výrobu zpravodajských bloků udělil stejné firmě, která je dělala dosud, a soutěž na dodávku telekomunikačních služeb z poloviny zopakuje.

„Zakázka na poskytování telekomunikačních služeb je ze dvou třetin uzavřena, vybrali jsme dodavatele. Dílčí část k poskytování služeb na mobilních telefonech, kde spadla cena ze 4,5 milionu na 800 tisíc, se však bude kvůli chybě v systému opakovat. Jeden z účastníků totiž chtěl cenu ještě snížit, ale systém mu to již neumožnil. Aukci proto zopakujeme, aby nehrozilo odvolání. Dodavatel dílčích služeb na konektivitu a datové služby pak byl schválen (podle sdělení tiskové mluvčí magistrátu Jany Gáborové se jím v obou případech stala prostějovská firma Sprintel, s.r.o.), část k pevným linkám bude vyhlášena znovu kvůli jednomu zájemci,“ upřesnil první náměstek primátora Jiří Pospíšil.

Co se týče vysílání zpravodajských bloků, o kterém jsme již informovali, rozhodl se magistrát, že ji podle obecné výjimky ze zákona poskytne stávající firmě a zároveň jednomu z účastníků. „To, co provozuje současný provozovatel a na co má licenci v regionu pouze on, může být bez soutěže poskytnuto právě jemu,“ vysvětlil Jiří Pospíšil. „Smlouva bude uzavřena na dobu neurčitou po dobu trvání licence (do 24.3.2014 – pozn.aut.),“ doplnil.

Zadávací řízení na poskytování marketingu pro město Prostějov bylo zrušeno, protože že tří přihlášených účastníků dva nesplnili zadávací podmínky, a soutěž proto musela být zrušena kvůli jednomu účastníkovi. Podle sdělení 1. náměstka budou nyní připraveny nové podmínky výběrového řízení a soutěž bude vyhlášena znovu.

(zkl)

Poslat nový komentář