V neděli se nám představí naleštění veteráni

V neděli se nám představí naleštění veteráni
ilustrační foto

 

Neděle bude v Prostějově patřit auto a moto veteránům. Majitelé naleštěných klenotů je přijedou obyvatelům města ukázat už po osmnácté. Součástí setkání bude soutěž elegance a také „spanilá“ jízda ulicemi města.

 

Na náměstí T. G. Masaryka se začnou motoristé sjíždět už od sedmi hodin ráno, přejímka potrvá do deváté. Mezi desátou a jedenáctou hodinou se uskuteční soutěž elegance, v pravé poledne pak v Trávnické ulici odstartuje spanilá jízda.

„Pojedou se dvě kola. Ze startu v Trávnické přes Svatoplukovu, Újezd, Dolní, Joštovo náměstí a Sokolskou zpět do Trávnické, kde končí první kolo. Druhé pokračuje přes Svatoplukovu, Újezd, Wolkerovu, Palackého a Blahoslavovu do cíle na hlavním náměstí před radnicí,“ uvedl Zdeněk Pittner, jednatel pořádajícího Hanáckého auto moto veterán klubu v AČR Prostějov.

 

Kolik starých strojů setkání nabídne, není nikdy jisté. „Vždycky je to překvapení, protože přihlášky předem nebereme. Překvapení v podobě skutečných motoristických skvostů ale mohu zcela jistě slíbit už dnes,“ přidal pozvání předseda klubu Petr Studený.

(rl)

 

Poslat nový komentář