Nejen KFC, ale i McDonald’s!

Nejen KFC, ale i McDonald’s!
ilustrační foto

 

Včera jsme jako první přinesli informaci, že do našeho města míří KFC. Jenže dnes jsme zjistili, že kromě proslaveného smaženého kuřete se Prostějované zcela určitě brzy zakousnou i do „BigMacu“!

 

 

Snažili jsme se zjistit podrobnosti k otevření prodejny řetězce KFC, jenže mluvčí provozovatele AmRest nás odkázala na zítřek. Zato Drahomíra Jiráková z McDonald’s ČR byla sdílnější.

„Společnost McDonald’s v současné době vyhodnocuje v Prostějově několik možností na výstavbu restaurace. Předpokládáme, že ve střednědobém horizontu otevřeme restauraci typu McDrive včetně McCafé, dětského hřiště, venkovní terasy a rozšíříme tak dostupnost našich restaurací v tomto regionu," uvedla exkluzivně pro PVNovinky Drahomíra Jiráková. Potvrdila tak spekulace, že na naše městské hřiště se chystá jeden ze světových gigantů v rychlém občerstvení. Zda bude nakonec KFC rychlejší, se tedy ještě uvidí.

 

Názory milovníků BigMacu i kuřat jsou ale naprosto shodné. "Na mekáče, ale i nejrůznější koktejly, jezdíme do Olomouce. Prostě je máme rádi a když tady zatím prodejna není, je to prostě dražší o benzín. Pokud to bude v Prostějově, jen dobře," neskrýval potěšení jednadvacetiletý Honza. (rl)

 

Poslat nový komentář