¨Prostějovské chodníky volají po opravě

¨Prostějovské chodníky volají po opravě
Nový chodník na Vojáčkově náměstí.

Letošní jaro je ve znamení opravy chodníků. Před dokončením je oprava na Vojáčkově náměstí - spojnice ulic Olomoucká a Svatoplukova. Z poloviny jsou hotovy práce na opravě chodníků v ulici Karlov a byla zahájena příprava staveniště k opravě chodníku v ulici J. B. Pecky.

 

„V nejbližší době budou následovat opravy chodníků v Plumlovské - od kruhového objezdu u nákupního střediska BILLA po ulici Legionářskou, dále Foerstrova ulice v Krasicích - od zastávky MHD po dům č.7, Čechovická - západní strana od pošty po ulici Na Blatech a ve Smetanově ulici ve Vrahovicích podél mateřské školy,“ upřesnil první náměstek primátora Jiří Pospíšil.

Ve stavu přípravy technické a projektové dokumentace k vyhlášení zadávacího řízení jsou další chodníky, a to v ulicích Olomoucká, Krasická, Vrahovická a v Žešově. Před podpisem smlouvy o dílo s vítězným uchazečem z elektronické aukce je pak oprava chodníků v Polské ulici a komunikace v Polské a Resslově. Tyto stavby by se měly realizovat v průběhu června až července 2013.

(red)

 

Poslat nový komentář