Do Zlaté brány míří i světoznámý výrobce oděvů

Do Zlaté brány míří i světoznámý výrobce oděvů
ilustrační foto
Další fotky: 
Do Zlaté brány míří i světoznámý výrobce oděvů
Do Zlaté brány míří i světoznámý výrobce oděvů

Rekonstrukce budovy Prioru pomalu finišuje. Zlatá brána by se měla zákazníkům otevřít pravděpodobně v polovině listopadu. Mimo původních prodejců do centra města míří i světoznámý výrobce oděvů, firma H&M - Hennes & Mauritz CZ.

 

Společnost H&M je jedním z největších výrobců oblečení na světě a svou módu nabízí v 37 zemích v Asii, Evropě, Americe a Africe. Prostějovská pobočka bude už dvaadvacátou, kterou firma otevře v České republice. „Přihlásila jsem se do výběrového řízení na dekoratérku, už v červenci mi odpověděli, že pobočka bude v Prioru," potvrdila PvNovinkám informaci Pavla K.

Podle předsedy představenstva společnosti Prior Adolfa Vlka se do objektu vrátí zcela jistě Potraviny Billa a drogerie DM. S dalšími zájemci vedení jedná.

Přestavba Zlaté brány, která by měla zdvojnásobnit prodejní plochu, přijde majitele na sto milionů korun. Velkou změnou bude otvírací doba, pro zákazníky bude Zlatá brána otevřena i o víkendech. (ber)

Foto Prior archiv PvNovinky

 

Komentáře

Bude to asi obchodní centrum pro značkové zboží. Menší čeští obchodníci a výrobci nemají šanci. Nezaplatí totiž nájem. Tak-že: značkové věci ve Zlaté bráně, levnější zboží bohužel ve vietnamských obchodech.

Poslat nový komentář