Zlatou bránu otevřou hvězdy, prodejci chystají slevy atraktivního zboží!

Zlatou bránu otevřou hvězdy, prodejci chystají slevy atraktivního zboží!
ilustrační foto pozvánka

 

Nejen vystoupení známých zpěváků a moderátorských hvězd, ale i kolo štěstí, artisty na chůdách či silové vystoupení SebeRevolty nabídne třídenní program, kterým Zlatá brána 21. listopadu osloví Prostějov. 

Každý den vystoupí v kulturním programu jiní umělci. Jako první to budou 21. listopadu Petr Bende a Markéta Konvičková, celý program bude moderovat Gábina Partyšová. Tečkou pak bude velkolepý ohňostroj. O den později bude Zlatá brána patřit Leoně Machálkové, děti potěší Michal Nesvadba a v roli moderátora se představí Eva Decastelo. Poslední den si přijdou na své příznivci kdysi „těžkotonážní“ skupiny Maxim Turbulenc, kterou odpolednem provede Vlasta Korec.

Po všechny tři dny bude ve Zlaté bráně doprovodný program v podobě airbrushe, beatboxu, kola štěstí, facepaitingu a pohádkové cesty. K vidění bude kouzelník, artisté na chůdách a zážitkem budou i zcela jistě silová vystoupení SebeReflexe. Čekat bude i kolo štěstí a fotobudka, kde si můžete nechat udělat památeční fotografii.

Jak PvNovinky zjistily od prodejců, řada z nich na první dny chystá spoustu příjemných překvapení v podobě slev atraktivního zboží.    

Program začíná každý den v 15 hodin. (red)

Poslat nový komentář