Charita Prostějov nabízí práci!

Charita Prostějov nabízí práci!
ilustrační foto

Charita Prostějov vyhlašuje výběrové řízení na sociálního pracovníka na pozici vedoucí služby Sociální rehabilitace Cesta. Jde o pracovní poměr na dobu neurčitou.

Požadujeme vzdělání dle zákona 108/2006 Sb. o sociálních službách (VOŠ, VŠ) a znalost zák. 108/2006 Sb, trestní bezúhonnost, samostatnost, zodpovědnost, týmovost, komunikační a organizační dovednosti, odolnost vůči stresu, praxi v sociálních službách nejméně 2 roky, zkušenost s obdobnou cílovou skupinou a vedením týmu výhodou, ztotožnění se s hodnotami charity (Kodex Charity ČR) a s její činností a řidičský průkaz sk. B, aktivní řidič, dobrou znalost práce na PC

V případě zájmu zašlete elektronickou poštou do 20. 6. 2017 na adresu: info@prostejov.charita.cz a do předmětu zprávy uveďte: VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ, následující dokumenty:

· motivační dopis

· strukturovaný životopis

· kontakty na osoby, které mohou poskytnout reference o Vašem předchozím pracovním působení prohlášení uchazeče v následujícím znění (součást životopisu): „Poskytnutím svých osobních údajů v rozsahu podkladů pro přihlášku do výběrového řízení dávám ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, souhlas k jejich zpracování.

O vašem postupu do druhého kola výběrového řízení budete vyrozuměni do 22. 6. 2017. Předpokládaný termín druhého kola výběrového řízení je 26. 6. 2017. Nástup možný ihned nebo dle dohody. Bližší informace na tel. č.: 777 731 323. (red)

Poslat nový komentář