Zámek Plumlov opět chystá Baletní Galavečer

Zámek Plumlov opět chystá Baletní Galavečer
ilustrační foto

Unikátní projekt Baletní Galavečer pod širým nebem s výběrem toho nejlepšího ze světových baletů je určen na podporu revitalizace této kulturní památky. Návštěvníky čeká taneční show v režii a choreografii Roberta Balogha a v podání baletního souboru Moravského divadla Olomouc.

„Program je zatím překvapením, ale můžeme prozradit, že mimo jiné uvidíte baletní inscenaci jednoho z nejkrásnějších klasických baletů Dona Quijota na motivy autora literární předlohy Miguela de Cervantese, jejíž uvedení mělo letos v Moravském divadle Olomouc premiéru či neoklasickou baletní inscenaci výjimečné shakespearovské tragédie Othello na hudbu gruzínského skladatele Alexeje Davidoviče Mačavarianiho. Čekají Vás také nestárnoucí melodie slavné britské formace QUEEN, jejíž taneční ztvárnění se těší velké oblibě a úspěchu na jevišti Moravského divadla Olomouc. V hlavní roli frontmana skupiny vystoupí opět charismatický tanečník Ivo Jambor," informují pořadatelé.

Výjimečnost tohoto projektu tkví také v tom, že pro tento účel bude na nádvoří zámku postaveno specialní jeviště a hlediště, využívající dominantu nasvíceného zámku jako kulisu celého představení. V případě nepříznivého počasí budou k dispozici pláštěnky. Pro diváky bude zajištěno i malé pohoštění na nádvoří zámku. Přijdte si tedy vychutnat tuto nevšední a netradičně podmanivou atmosféru.

Vstupenky můžete zakoupit v předprodeji:

Zámek Plumlov: Tel: 588 882 662, 773 444 500

Studio Flair – Fanderlíkova 47,Prostějov, ing.Edita Lachmanová, tel: 732 647 877

CK FTL u Radnice Prostějov, nám T. G. Masaryka 12-14, Jana Selingrová, 724 245 691

(red)

 

 

Poslat nový komentář