Fotbalový skřítek hledá kompars! Přijďte na zápas

Fotbalový skřítek hledá kompars! Přijďte na zápas
ilustrační foto

Ani druhý pokus kvůli počasí nevyšel, teď už to ale opravdu klapne! Přijďte se v neděli 15. října podívat na natáčení posledního fotbalového zápasu v rámci filmu Fotbalový Skřítek mezi domácí Jiskrou Trpenovice, která poměří své síly s fotbalovým týmem SOKOL VRAHOVICE - FOTBAL. Tento den bude zároveň posledním natáčecím dnem celého filmu, pokud nezasáhne nějaká neočekávaná vyšší moc.

Přijďte se podívat na natáčení posledního fotbalového zápasu v rámci filmu Fotbalový Skřítek mezi domácí Jiskrou Trpenovice, která poměří své síly s fotbalovým týmem SOKOL VRAHOVICE - FOTBAL. Uskuteční se 15. října v době od 11 do 15 hodin na hřišti ve Vrahovicích.

Když budete jako fanoušci stát na správném místě, možná se objevíte i ve filmu. „Prosíme, dbejte pokynů filmařů a vyvarujte se značek a log na oblečení křiklavých barev,“ vzkazují filmaři, kteří se těší na všechny, kdo přijdou. Jen jim dejte předem vědět, aby věděli, zda "vyprodají stadion".

„Tento den bude zároveň posledním natáčecím dnem celého filmu, pokud opět nezasáhne nějaká neočekávaná vyšší moc," dodal Michal Miki Grepl. A pozor, hospoda na hřišti bude normálně otevřena. (ber)

Poslat nový komentář