Do městské kasy přibudou další peníze

Do městské kasy přibudou další peníze
ilustrační foto

Dochází k úpravě příjmové a výdajové části rozpočtu, konkrétně v kapitole nakládání s majetkem města a současně k navýšení stavu rezerv města o 1 259 569 korun. Zvýšení rozpočtu příjmů kapitoly oproti schválenému rozpočtu představují zejména příjmy z vlastní činnosti.

„Jde například o úhradu za zřízení služebnosti na pozemcích. Při sestavování rozpočtu totiž nelze odhadnout, kolik smluv a v jakém finančním objemu bude v daném roce uzavřeno. Plnění je tak oproti rozpočtu letos vyšší,“ uvedl náměstek primátorky Jiří Pospíšil a přidal další oblasti navýšení. Jde o příjmy z pronájmu a prodeje pozemků, příjmy z pronájmu ostatních nemovitostí, pronájmů nebytových prostor v majetku města či sportovního areálu E. Beneše.

Dochází také k navýšení rezerv města o částku ve výši 1 949 000 korun. Jedná se o příjem finančních prostředků za zpětný odběr separovaných složek komunálního odpadu (papír, plast, sklo). (red)

Komentáře

kreteni mate za 8 micu zasedacku novou z kapce vam vypadavaji drobaky pri ohnuti pres milana zame ochlebu minimalku pro kazdeho vytetovat kosoctverec na viditelne misto a 1 nabradu hned po probuzeni

Bohatnout mají lidi a ne nějaké státní,krajské a obecní kasy.

Ten jmenovaný pán tam ještě je? Věřím, že v pondělí 11. 12. na ZM se vzdá dobrovolně funkce. Vždyť být odvolán je trapné a udržet se hlasy KSČM, i když ještě jako student byl taky komunista je ještě trapnější. Z ostudy má kabát už dnes. P.

Poslat nový komentář