Středoškolačky mohou zabodovat v nové soutěži krásy!

Středoškolačky mohou zabodovat v nové soutěži krásy!
ilustrační foto

Letošní ročník soutěže MissOK 2018 se nezadržitelně blíží! A je se opravdu na co těšit! Po čtyřech úspěšných ročnících se rozrůstáme na Moravu. O titul královny „opravdové krásy“ se tak mohou ucházet dívky, které jsou studentkami kterékoliv střední školy v Olomouckém, Zlínském nebo Jihomoravském kraji.

Již od pondělí 18. prosince 2017 se dívky mohou hlásit prostřednictvím formuláře na webové stránce www.missok.cz. Aktuality je rovněž možné sledovat na facebookových stránkách MissOK a instagramu missok_2018.

„Holky, nebojte se a přihlaste se. MissOK není jen obyčejná soutěž krásy, jde také o talent, šarm a dovednosti, tak nám je přijďte ukázat a zažijte neopakovatelné zážitky. O nic nejde, je potřeba soutěž aspoň zkusit. Zároveň si zpestříte uzavřené pololetí a aspoň na chvíli si odpočinete od každodenních povinností do školy,“ promlouvá k dívkám Roman Štěpánek, ředitel soutěže. „MissOK je krásná soutěž. Od castingu až po samotné vyhlašování jsem si ji užívala naplno. Holkám, co o účasti uvažují, tuto soutěž vřele doporučuji. Nejen, že získají cenné zkušenosti, ale také zažijí super zážitky, na které budou rády vzpomínat. Kdybych mohla, přihlásila bych se znovu a prožila v této soutěži nové zážitky,“ prozrazuje s úsměvem na tváři Lucie Henslová, vítězka minulého ročníku MissOK.

Kromě toho, že MissOK 2018 expanduje na Moravu, bude celá soutěž větší a rozmanitější. „Během následujícího půl roku nás čekají castingy, tři krajská semifinálová kola a finálový galavečer, na kterém se mezi sebou utkají ty nejlepší dívky z celé Moravy,“ prozrazují organizátoři MissOK.

Jako první přijdou na řadu castingy ve třech krajských městech, které se budou konat koncem ledna a počátkem února a na které se dívky tedy již mohou aktivně hlásit na https://missok.cz/pro-zajemkyne/. (red)

Poslat nový komentář