Známe postup prací v Brněnské! Čtěte!

Známe postup prací v Brněnské! Čtěte!
ilustrační foto
Další fotky: 
Známe postup prací v Brněnské! Čtěte!
Známe postup prací v Brněnské! Čtěte!
Známe postup prací v Brněnské! Čtěte!

Uzavírka ulice Brněnské se bude konat z důvodu rekonstrukce silnice II/433 Prostějov – Morkovice, která je investiční akcí Olomouckého kraje.

Uzavírky budou probíhat následovně

1. fáze od 4. 3. 2018 do 22. 4. 2018. Bude uzavřen úsek ul. Brněnské od křižovatky s ul. Wolkerovou po okružní křižovatku s ul. Okružní a dále úsek od brány hřbitova směr Němčice nad Hanou (včetně mostu přes dálnici u Žešovského hřbitova). Úsek ul. Brněnské od okružní křižovatky s ul. Okružní po bránu hřbitova bude bez dopravního omezení, příjezd bude možný z ulice Okružní.

2. fáze od 23. 4. 2018 do 17. 6. 2018. Oproti 1. fázi dojde k otevření úseku od brány hřbitova po most přes dálnici, který bude nadále uzavřen. Navíc dojde k uzavření úseku ul. Brněnské od okružní křižovatky s ul. Okružní po konec zdi Centra sociálních služeb (bývalá nemocnice). Úsek od konce zdi CSS po bránu hřbitova bude přístupný pro dopravní obsluhu, příjezd bude možný přes ulici Lidickou a podél severní zdi hřbitova (bude zrušena jednosměrka). V závěru této fáze se bude čtyři dny asfaltovat, úsek bude zcela uzavřen.

3. fáze od 18. 6. 2018 do 24. 6. 2018. Bude uzavřen úsek od křižovatky ul. Brněnské s ul. Wolkerovou po okružní křižovatku s ul. Okružní, a to včetně této křižovatky. Dále potrvá uzavírka mostu přes dálnici u Žešovského hřbitova.

4. fáze od 25. 6. 2018 do 30. 9. 2018. Prostějov bude bez uzavírek. Uzavřen bude most přes dálnici u Žešovského hřbitova a dále úsek od tohoto mostu směr Němčice nad Hanou.

Po celou dobu budou platit i změny v MHD.

(red)

Komentáře

A kdy bude opravena silnice na Bedihošť??

Poslat nový komentář