Tip na dnešní den: Koloběžkiáda v Olomouci

Tip na dnešní den: Koloběžkiáda v Olomouci
ilustrační foto

Již šestý ročník Koloběžkiády se uskuteční v úterý 8. května na letišti v Neředíně. A stejně jako tomu bylo v předchozích letech, ani tentokrát nebudou na této akci, kterou pořádá Dobré místo pro život, chybět olomoučtí kohouti! Kromě samotného závodu, kde s nimi můžete změřit své síly, se můžete těšit také na autogramiádu všech devíti hráčů, kteří se Koloběžkiády zúčastní.

Olomoucká koloběžkiáda pořádaná Dobrým místem pro život už se stala tradicí a letos se uskuteční již její šestý ročník. A stejně jako v předchozích letech, ani tentokrát na ní nemohou chybět její patroni, hráči HC Olomouc, kteří dosud nevynechali ani jediný ročník. V úterý 8. května s nimi může změřit síly v závodě na koloběžce každý, jak malí caparti, tak senioři. Pro každou kategorii se uskuteční jeden závod, po každém z nich budou oceněni nejrychlejší závodníci.

Registrace účastníků začne ráno v 9 hodin. Od 10 hodin pak odstartují závody jednotlivých kategorií. Ve 13 hodin poté proběhne slavnostní vyhlášení vítězů a předání cen z rukou olomouckých hokejistů.

Startovné činí 50 korun. Celá tato částka půjde na Unii neslyšících, která za vybrané peníze zajistí letní tábor pro sluchově postižené děti.

Po samotném závodě se můžete těšit také na autogramiádu olomouckých hokejistů. Na Koloběžkiádě můžete potkat Jiřího Ondruška, Jana Jaroměřského, Petra Strapáče, Jakuba Galvase, Davida Škůrka, Aleše Jergla, Tomáše Houdka, Viléma Buriana a Bruno Mráze.

Celou akci pořádá Dobré místo pro život a rádio Haná. Pozvánku na akci a podrobnější informace naleznete na webu Dobrého místa pro život. (red)

Poslat nový komentář