Pozor! Začalo se pracovat na vnitrobloku Kostelecká

Pozor! Začalo se pracovat na vnitrobloku Kostelecká
ilustrační foto

Včera, 25. června, byly zahájeny přípravné práce na akci: „Vnitroblok Kostelecká 33 – 37, rekonstrukce komunikace a chodníků“.

Stavební úpravy budou obsahovat práce na komunikacích, chodnících, veřejném osvětlení a kanalizaci v okolí Vašich nemovitostí. Stavební práce budou realizovány na základě vydaného povolení tak, aby bylo omezení co nejmenší.

Rekonstrukci bude provádět firma STRABAG a.s.. Stavební dozor pak pracovník Odboru rozvoje a investic Magistrátu města Prostějova ing. Petr Brückner.

Lze očekávat, že v průběhu prací bude muset být omezen jak příjezd, tak i přístup k jednotlivým nemovitostem ve vnitrobloku. Po celou stavbu bude zakázáno parkovat v prostoru rekonstruovaných komunikací, po dohodě se stavbou bude možné stavbou projet. „Žádáme obyvatele tímto o vstřícnost při řešení problémů s přístupem k nemovitostem. Předpokládáme, že práce budou dokončeny nejpozději do poloviny měsíce září 2018," uvedl vedoucí odboru rozvoje a investic Antonín Zajíček.

V případě bližších informací kontaktujte Petra Brücknera, telefon 582 329 361 (volat nejlépe mezi 8,00 až 9,00 hod. ráno). Práce na stavbě bude řídit stavbyvedoucí Kamil Vašíček.

 

Poslat nový komentář