Beach workshop nahradilo pískoviště pro děti

Beach workshop nahradilo pískoviště pro děti
ilustrační foto

Centrum města nejdříve nabídlo Hanácké beach a dnes (21. 5. 2019) si na pískovém hřišti mohou lidé zahrát fotbálek, a aby toho nebylo málo, po ukončeném sochařském workshopu je prostor věnován těm nejmenším.

„Zvažovali jsme, jak dále využít písek, který byl takzvaně stavebním materiálem pro sochařský workshop. Impulzem byl pro nás zájem těch nejmenších, kteří tvoření pískových soch pojali dle svého a využili své bábovičky tak, jak je pro děti obvyklé. Tedy nápad byl na světě, písek jsme ještě nenechali odvézt, ale vytvořili pro tu nejmenší drobotinu pískoviště. Jak se ukazuje, pro malé děti je to hotový ráj," okomentovala další zpestření akce s názvem Hanácké beach náměstkyně primátora Milada Sokolová s tím, že pískoviště zde setrvá po celou dobu, kdy v prostoru před muzeem bude beachvolejbalové hřiště. (red)

Foto: MMPv

Komentáře

Neskutečná mela mezi davem rozzuřených Romů se odehrála v noci ze soboty 18. na neděli 19. května v ulici Újezd v Prostějově. Do sebe se tady pustila skupina asi tří desítek mužů i žen snědé pleti. Při rvačce podle mnohých svědků tekla i krev, větší řeži a zřejmě i zraněním zabránily policejní hlídky, které se na místo incidentu sjely třinácti služebními vozidly!
Tohle jsou NOVINKY!

Poslat nový komentář