Pro dobrou věc se bude v Prostějově tančit již podeváté

Pro dobrou věc se bude v Prostějově tančit již podeváté
ilustrační foto

Tanečníci s dobrým srdcem se sejdou už příští sobotu 11. ledna ve Společenském domě na dalším ročníku oblíbeného charitativního plesu Pomáháme tancem. Pořadatelé lákají na novou kapelu, novinky v doprovodném programu, tradiční tombolu a večer plný tance a zábavy. Výtěžek se tentokrát rozdělí mezi dvě organizace, část poputuje seniorům a zbytek dětem s hendikepem.

„Pokračujeme v dlouhodobě fungující spolupráci se SŠ, ZŠ a MŠ Prostějov, Komenského 10, pod kterou spadají speciální školy – právě jejim žákům chceme přispět na nákup pomůcek a různé nadstandardní terapie. Jelikož k mé radosti stále roste zájem o náš ples, a to se projevuje i na výši daru, který každoročně do školy posíláme, rozhodli jsme se letos část věnovat Centru sociálních služeb provozující domov pro seniory. Konkrétně na zajištění kulturních aktivit a kreativních pomůcek,“ vysvětluje Tomáš Lázna, předseda pořádajícího spolku Pomáháme tancem.

Ples se letos ponese v duchu hanáckých dožínek, těšit se tak můžete i na tematickou výzdobu a vystoupení krojovaného souboru Klas Kralice. Součástí programu bude také řada tradičních předtančení, nově se představí cyklistická krasojízda. K tanci a poslechu zahraje devět muzikantů z kopřivnické kapely ALFA band.

„Pevně věříme, že ples se nám opět vydaří, a kdo dorazí, bude odcházet spokojený. Pozitivní ohlasy nás neuvěřitelně motivují do dalších let. Připojujeme ještě jednu prosbu – jako každý pořádný ples i my máme tombolu a můžete nás podpořit věnováním daru,“ informují pořadatelé Tereza Dokládalová a Petr Kalandra.

Nezbytné informace k plesu, včetně odkazu na elektronický předprodej lístků, naleznete na webu www.charitativniples.cz. Bohužel z důvodu velkého zájmu jsou aktuálně k dispozici už jen lístky na stání. Pořadatele můžete kontaktovat také prostřednictvím Facebooku, kde najdete i událost k plesu.

(LA)

Poslat nový komentář