Město zakoupí čistící stroj a malotraktor

Město zakoupí čistící stroj a malotraktor
ilustrační foto
Další fotky: 
Město zakoupí čistící stroj a malotraktor

Domovní správa Prostějov, s.r.o., (dále DSPv) získá pro svou činnost novou techniku. Jde o nové zařízení pro činnost v lázních a pro úpravu ledové plochy a trávníků. Konkrétně se jedná o vysokotlaký čistič a jednoosý malotraktor s příslušenstvím.

„Vysokotlaký čistič KÄRCHER pro městské lázně bude sloužit jako náhrada za nefunkční a neopravitelný čistič z roku 2003. Cena tohoto čističe je 40 729 Kč (včetně DPH) plus náklady na dopravu,“ doplnil první náměstek primátora Jiří Pospíšil. Dalším zařízením, které Domovní správa pro svoji činnost potřebuje je jednoosý malotraktor ROBOT 850 Gross s příslušenstvím - shrnovací radlicí na sníh a sekačkou na trávu.

„Společnost DSPv by tento malotraktor v zimě používala na úpravu ledové plochy na mobilním kluzišti na nám. T. G. Masaryka a v letním období na sekání trávy v areálu velodromu. Cena tohoto malotraktoru s příslušenstvím je 80 860 Kč (včetně DPH) plus náklady na dopravu,“ připojil první náměstek Pospíšil s tím, že se celkově jedná o částku zhruba 125 tisíc korun (včetně DPH). (red)

Foto: MMPv

Komentáře

A kde je sněžný skůtr?? Už na radnici asi nebude,že??

Poslat nový komentář