Den plný zábavy nabídne guláše, charitu a muziku. Už v sobotu!

Den plný zábavy nabídne guláše, charitu a  muziku. Už v sobotu!
ilustrační foto ber

Šestý ročník soutěže ve vaření kotlíkových gulášů chystají organizátoři na sobotu 4. června. Setkání gulášových mágů se uskuteční opět v Kolářových sadech v Prostějově. Veškerý výtěžek z akce poputuje na transparentní účty zřízené u Komerční banky Prostějov, které založil Okrašlovací spolek města Prostějova pro Zdeňku Kotyzovou a Davídka Vítka. 

Festival pořádá Okrašlovací spolek Prostějov a majitel Maďarských specialit Jiří Petricius pod záštitou Zdravého města Prostějov. Zábavný den odstartuje v 9 hodin ráno soutěž ve vaření kotlíkových gulášů. Soutěž bude vyhodnocena kolem třetí odpoledne, následovat bude volná zábava.

Celým odpoledne budou provázet hudební vystoupení kapel Hard, Hloučeláci, Kokeno a Pryor. Doprovodný program je zajištěn po celý den, mimo jiné v podobě výstavy teddy králíčků, vystoupení sokolníků či výstavy motorek. Na své si zcela jistě přijdou děti i dospělí.    

„Vstupné je dobrovolné, výtěžek akce bude věnován Zdeničce Kotyzové a Davídku Vítkovi ze Ptení,“ dodala předsedkyně Okrašlovacího spolku Milada Sokolová. Takže neváhejte, nevařte a zajděte ochutnat. Určitě nebudete litovat, stejně jako vaše smysly - čich, chuť, zrak i sluch. (ber) 

Poslat nový komentář