Koukněme na benefiční koncert a podpořme 20 zoologických zahrad

Koukněme na benefiční koncert a podpořme 20 zoologických zahrad
ilustrační foto

V neděli 9. května 2021 od 17 hodin se uskuteční online benefiční koncert pod názvem “Hrajeme pro 20 ZOO” na podporu 20 zoologických zahrad sdružených v UCSZOO (Unie českých a slovenských zoologických zahrad), které se z důvodu několikaměsíční povinné uzávěry ocitly nad existenční propastí. Cílem této dobročinné akce je poděkovat všem dosavadním dárcům a z výtěžku ze vstupného pomoci zoologickým zahradám minimalizovat dopad vládních opatření souvisejících s pandemií onemocnění COVID-19.

Na koncertě vystoupí No Name, Rybičky 48, Dan Bárta, MIG21, Jakub Děkan, Denoi, LinaKaro a Igor Orozovič s kapelou. Online vysílání proběhne na portálu Ticketstream.cz, kde byl od 30. 4. zahájen předprodej vstupenek.

Za původní myšlenkou i kompletní realizací akce stojí produkční tým vedený Tomášem Vimmerem. „Když se k nám z médií dostala informace o složité situaci zoologických zahrad, cítili jsme potřebu okamžitě pomoci. Obrátili se s nabídkou na ředitele liberecké zoo Davida Nejedla a po konzultaci se rozhodli uspořádat benefiční koncert pro všech dvacet unijních zoologických zahrad,“ říká Tomáš Vimmer. „Jedná se o zcela unikátní projekt, vůbec první svého druhu. Pevně věříme, že přinese úspěch,“ dodává.

Tento unikátní streamovaný online koncert proběhne formou OpenAir na zahradě Kulturního střediska Lidové sady, které je součástí Zoologické zahrady Liberec. Moderátorem akce bude Libor Bouček a program bude kromě hudebních vystoupení zahrnovat i zajímavé rozhovory a krátké virtuální prohlídky zapojených zoo.

Více informací na webových stránkách www.hrajemepro20zoo.eu, Facebook – Hrajeme pro 20 ZOO. (red)

Poslat nový komentář