Prostějov se připojuje k charitativnímu projektu na pomoc postižené dívce

Prostějov se připojuje k charitativnímu projektu na pomoc postižené dívce
ilustrační foto

Máte doma kabelku, kterou můžete postrádat, ale zároveň ještě může posloužit někomu jinému? Pak se zapojte do charitativní akce "Kabelkový veletrh Deníku".

Kabelkový veletrh Deníku je charitativní projekt. Výtěžek z prodeje použitých kabelek je věnován na pomoc postiženým dětem. Letos projekt vybírá finance na třináctiletou Leonku Pochopovou a my zde představujeme ji a její příběh: http://www.dobremistoprozivot.cz/jitrocel/Leonka-Pochopova.

„Jsme velmi rádi, že můžeme dobré věci pomoci tím, že nabídneme prostory pro sběr kabelek,“ uvedla náměstkyně primátora Milada Sokolová. Sběrná místa jsou: Spodní prádlo (Kramářská 5, Prostějov), Turistické informační centrum (nám. T. G. Masaryka 12, Prostějov) a redakce Prostějovského deníku (Vojáčkovo náměstí 3, Prostějov).

Kabelky se v Prostějově budou sbírat do čtvrtka 28. listopadu 2019.

Na sběrná místa v Olomouci je možno nosit kabelky do úterý 2. prosince s výjimkou Centra Pohybu, kde budou kabelky sbírány i v den konání Kabelkového veletrhnu. Ostatní sběrná místa mimo Olomouc se uzavřou ve čtvrtek 28. listopadu. (red)

Komentáře

Radnice však peníze nikomu automaticky vracet nehodlá. „V současné době už tisícikoruna v pravidlech není, ale v době, kdy jsme ji vybírali, to bylo podle pravidel. Vím, že opozice vyzývala k vracení peněz. Pokud by to někdo chtěl, musel by jít soudní cestou. Poplatek zaplatil dobrovolně na základě pravidel a musel by rozhodnout soud,“ řekla náměstkyně primátora Alena Rašková.
Zdroj: https://www.idnes.cz/olomouc/zpravy/prostejov-poplatek-za-zadosti-nezako...
Opravdu přívětivý MAGISTRÁT s odpornou tlustou smradutou ulhanou Raškovou, styďte se BANDO na čele s mentálně zaostalým lokajem JUROU!!

Poslat nový komentář