Koktejl - Prostějov

Fotopostřeh: Svědomitý zametač Nutno říct, že jsem se nedivila sama. Řidiči kolemjedoucích aut byli taky dost překvapení, když museli objíždět vozík, zaparkovaný v jednom jízdním pruhu. (ber)
Pamatujete? Tiskárnička Nicméně tiskátka jsou nesmrtelná. Ještě se používají za odměnu v první třídě? (ber)
Pamatujete? Leskymo Když se vypralo, muselo se načesat, protože "srst" se proměnila v bodliny. Jedna z mých tet to dopracovala k dokonalosti, leskymo česala denně, kdykoli ze sedačky někdo vstal. Chlupy prostě musely ležet jedním směrem. (ber)
Pamatujete? Kolíbací panenka Měli jsme doma  tři, moje děti milovaly červenou. Pak se z našeho života nějak vytratily. Škoda. (ber)
Fotopostřeh: Kráva může být i bistrá Najdete ho na jednom domě v historickém centru Olomouce. Účel má jediný, zaujmout. Což se tedy opravdu povedlo. Jo, a kafe mají moc dobré! (ber)
Přihodili jste zámeček zamilovaných na olomoucké srdce? Srdce se na náměstí objevilo už po třetí. Dvoumetrová kovová silueta výtvarníka má i svou FB stránku. Pokud jste to letos nestihli, můžete si dát repete o příštím Valentýnu. (ber)
Protancovat střevíčky může i Popelák! Stejně husarský kousek se povedl v pátek na jednom z prostějovských plesů jednomu z přítomných pánů. Že je on pro svou princeznu jedinečným Popelákem, nepochybujeme. Jen nás trochu trápí otázka, jak asi došel domů... (red)
Pamatujete? Elektrická násobilka Prostě jste si vybrali příklad a zastrčili tam jeden konektor a do výsledku, který jste si mysleli, že je správně, druhý. Pokud to tak bylo, huráááááá, žárovka se rozsvítila. (ber)
Fotoaparátem Zbyňka Honesta: Večerní Smetanovy sady "Tentokrát zasílám dva pohledy na večerní Smetanovy sady", napsal k zaslaným fotografiím. My nesmírně děkujeme a přejeme panu Honestovi i vám, milí čtenáři, krásný páteční večer. (red)
Pamatujete? První mobily V roce 1997 Nokia představila model 6110, rok na to hned 5110. Poté se elektronika začala vyvíjet tak rychle, že v roce 2000 už bylo možné zakoupit dotykové telefony se stylusem. Ale na tyhle staré nedám dopustit, jsou prakticky nerozbitné. (ber)