Pro správné prohlížení webu je nutné povolit javascript.

Lupič a vyděrač si obvinění převzal ve vazbě

Lupič a vyděrač si obvinění převzal ve vazbě
ilustrační foto

Prostějovští kriminalisté zahájili trestní stíhání 28letého muže z Olomoucka, kterého obvinili ze spáchání zločinů loupež a vydírání. Vloni v červenci v Prostějově ukradl 25letému muži z Vyškovska vůz a vydíráním ho chtěl připravit o peníze.

„Mladíkovi nejdřív mu pod pohrůžkou násilí ukradl klíče a doklady od půjčeného vozu a mobil. Vozidlo si odvezl a za jeho vrácení požadoval splátku 35tisícového dluhu za jiného muže. Následujícího dne ho kontaktoval se dvěma zatím neznámými osobami a pod příslibem vrácení vozidla vylákal do jednoho z domů v Prostějově. Tam po něm pod pohrůžkou násilí opět požadovali úhradu 35tisícového dluhu. Když odmítl, přinutili ho k podepsání prázdné směnky,“ informovala policejní mluvčí Irena Urbánková s tím, že mladík z obavy o život směnku podepsal.

Kriminalisté zjistili, že protiprávního jednání se dopustil 28letý muž z Olomoucka, který si usnesení o zahájení trestního stíhání pro zločiny loupež a vydírání převzal ve vazební věznici v Olomouci, kde se nachází pro jinou trestnou činnost.

Za oba trestné činy mu hrozí hrozí až desetiletý pobyt za mřížemi. Ve věci nadále probíhá vyšetřování. (red)

Poslat nový komentář

CAPTCHA
Prosím opište text z obrázku.
Image CAPTCHA
Nezáleží na velikosti písmen
sex hikayeleri escort fethiye fresh hair style top hair style popular hair style