Pro správné prohlížení webu je nutné povolit javascript.

Na městský ples zůstává posledních 60 vstupenek

Na městský ples zůstává posledních 60 vstupenek
ilustrační foto

Necelý 33 hodin zbývá do zahájení XXIII. Městského plesu v Prostějově. Krátce před zahájením známe program i aktuální dostupnost vstupenek.

O největší ples v Prostějově je ve městě dle informací Divadla velký zájem. „Ze 410 lístků, které šly letos do předprodeje, je jich k dispozici pouhých šedesát, a to půl na půl do restaurace a vinárny. Společenská místnost i kavárna jsou kompletně vyprodány,“ upřesnila ve čtvrtek kolem půl jedenácté Věra Janálová z divadelního předprodeje.

Oficiální program městského plesu začne ve 20 hodin v divadelním sále, kde přednese slavnostní přípitek primátor města Miroslav Pišťák, taneční vystoupení obstará ZUŠ V. Ambroze a pěvecký doprovod Eva Hacurová z DAMU Praha. Moderovat úvodní část bude Aleš Procházka.

Následně se program rozdělí do čtyř částí Národního domu – v přednáškovém sálu bude k poslechu a tanci hrát skupina ROMANTICA Prostějov, v restauraci si poslechnete cimbálovou muziku Jožky Severína, v kavárně skupinu Q-STYL a ve vinném sklípku kapelu NOVIOS. Od 22 hodin je pak v přednáškovém sále na programu módní přehlídka Yvony Leitnerové, losování vstupenek a mazurka.

Lístky na městský ples stojí 350 korun a je možné je zakoupit v divadelním předprodeji na Vojáčkově náměstí. „Předprodej je otevřen dnes, tj. ve čtvrtek, od 13 do 17 hodin, zbylé vstupenky pak půjdou do prodeje v pátek před plesem od 19 hodin,“ upřesnila Věra Janálová. Městský ples začne zítra, v pátek 4. ledna v 19:30 hodin v Národním domě v Prostějově.

(zkl)

Poslat nový komentář

CAPTCHA
Prosím opište text z obrázku.
Image CAPTCHA
Nezáleží na velikosti písmen
sex hikayeleri escort fethiye fresh hair style top hair style popular hair style