O5&Radeček zve na střechu. V Olomouci

O5&Radeček zve na střechu. V Olomouci
ilustrační foto plakát

Určitě jste už navštívili spoustu koncertů, ale takový, který připravuje kapela O5&Radečekk 12. května asi ne. Zve nás na místo, kde v osamění vrní vzduchotechnika a kam dopadají první ranní paprsky slunce; je to tak, kapela O5&Radeček nám zahraje na střeše. “Plníme si sen o koncertech blízko nebe,” vzkazuje zpěvák kapely Tomino.

V Olomouci si kluci z jesenického podhůří vybrali jako koncertní plochu střechu budovy Přírodovědecké fakulty Univerzity Palackého a zahrají nám songy, které známe z rádií, jako třeba Vloupám se nebo Praha. Radečci mají v plánu akustický koncert, tedy v komornější atmosféře bez napětí, ve které budou více propojeni se svými fanoušky.

“Jestli už vás teď unikátní akce láká, raději si rychle zamluvte lístky. Koncert O5&Radeček v Olomouci, který je součástí turné Na střechách, je totiž jen pro cca 100 lidí,” vybízí za pořadatele programový ředitel rádia Haná Marek Berger. Kapela O5&Radeček během turné Na střechách zavítá v Olomouckém kraji i do rodného Šumperka (26. 5.) a také do Zábřeha (29. 5.). Koncert se koná na terase střechy Přírodovědecké fakulty UPOL 12. května 2016 v 19 hodin.

Předprodej vstupenek je v sítí Ticketstream a v podloubí radnice Olomouce za 199 Kč. (red)

 

Poslat nový komentář