Kdo vyhrál volňásky na Shaolin show do Olomouce?

Kdo vyhrál volňásky na Shaolin show do Olomouce?
ilustrační foto

Jedinečná show, která vyprodává stadiony po celém světě, míří v dubnu do hanácké metropole. Mniši z kolébky filozofického učení i bojového umění kung fu - čínského kláštera v Shaolinu - se na svém jubilejním 20. turné po světě zastaví poprvé v Olomouci. Neuvěřitelná podívaná, kterou obdivovala britská panovnice či americký prezident, spojuje artistické výkony a bojové dovednosti s buddhistickým učením. V české republice se objeví znovu po sedmi letech.

Show shaolinských mnichů patří svou jedinečností mezi záhady současného světa a patří k tomu nejlepšímu, co Čína vyváží do zahraničí. V této velké zemi patří výuka bojových umění k prestižním zaměstnáním i studiím a Shaolin je mezi kláštery absolutní špičkou. Při představení uvidíte jak osmileté benjamínky, tak dospělé muže či starce, kteří nehrají bezbolestné divadlo, ale nastavují svá těla úderům protivníků, hrotům kopí, ocelovým ostřím či dřevěným tyčím. To, co předvádí v okleštěné podobě a sestříhané ve filemech Bruce Lee, můžete vidět v plné parádě a živě na pódiu ve sportovní hale UP 12. dubna v 19,00. Předprodej a další informace najdete na ticketstream.cz.

S Prostějovskými novinkami jste soutěžili o čtyři volné vstupenky. Kdo z vás vyhrál volný vstup a přijímá gratulace? Jarmila Gmeinerová, Marek Moudrý, Dagmar Gottwaldová a Martina Špičáková. (red)

https://www.ts1.cz/tsp/ts1website/search?term=shaolin

Poslat nový komentář