Dva "zrcadlové" poločasy vzaly SK body

Výborný první poločas a slebota po půli. to je vizitka prostějovských fotbalistů ve včerejším třetiligovém zápase s rezervou prvoligového Slovácka.

Domácí vedli do poločasu brankami Souška a Krče už 2:0, ale v druhém poločase vedení neudrželi a ztratili po remíza 2:2 doma další dva body.

1. SK Prostějov – 1. FC Slovácko „B“ 2:2 (2:0)

Branky: 32. Soušek, 42. Krč – 70. Holek, 79. ŠimkoRozhodčí: Tomanec – Ogrodník, Drozdy; ŽK: 29. Fládr. Diváků: 370.

Sestavy1. SK Prostějov: Kofroň – Kazár, Pavlík, Hloch, Krejčíř – Fládr, Soušek, Zelenka, Hirsch – Krč (61. Pospíšil), Machálek (75. Pančochář). Trenér: František Jura.1. FC Slovácko „B“: Fryšták – Šimko, Břečka, Trávník (86. Bartoš), Jeleček (75. Michna), Prajza, Kübl (90. Trajtel), Kolínek, Fojtášek, Šumulikoski, Holek. Trenér: Jan Palinek