Napsal uživatel Anonym dne Út, 06/02/2015 - 18:51.
Musí chvátat. Vzhledem k rychlosti rozhodování našich úředníků to ani letos nemusí stihnout. Takže letošní hody možná budeme mít bez burčáku. A vánoční trhy-ty se potom ani konat nemusí, vždyť se tam prodává hlavně ten grog. Z.
Musí chvátat. Vzhledem k rychlosti rozhodování našich úředníků to ani letos nemusí stihnout. Takže letošní hody možná budeme mít bez burčáku. A vánoční trhy-ty se potom ani konat nemusí, vždyť se tam prodává hlavně ten grog. Z.