Odpovědět na komentář

Musí chvátat. Vzhledem k rychlosti rozhodování našich úředníků to ani letos nemusí stihnout. Takže letošní hody možná budeme mít bez burčáku. A vánoční trhy-ty se potom ani konat nemusí, vždyť se tam prodává hlavně ten grog. Z.

Odpovědět