Odpovědět na komentář

Aha, takže za celá století nikdy nebyl problém, že se prostě lidi sešli na Vánoce a podobné svátky, a poseděli nebo postáli u horkého punče a najednou se to bude zakazovat. To je hnus velebnosti !

Odpovědět