Hanákům dochází dech?

Foto Jiří Gándhí Procházka, Alena Lošťáková

V sousedském derby mezi Hanou a Držovicemi padlo osm branek a až po penaltovém rozstřelu zvítězili domácí.

Držovičtí hráči šli do vedení už v 15. minutě Trajerem a Hanáci vyrovnali až ve 28. minutě. Ve druhém poločase padly během tří minut čtyři branky a zdánlivě bylo rozhodnuto. Hanáci sice vedli 4:2, ale do konce zápasu se Držovickým podařilo vyrovnat. Domácí propadli v chytrosti. Že by jim také došel dech? V sobotu 15. května v 16.30 hodin hrají Hanáci v Čechovicích a mohou již začít stíhat o bod vedoucí Němčice.

TJ Haná Prostějov - Sokol Držovice 4:4 ( p.k. 3:1 )  (1:1)Branky: 28. a 48. Gábor, 49. a 51. Zatloukal - 15.,73. a 89 Trajer, 48. Šatný.Rozhodčí: Němec - Krátký, Spurný, ŽK: Čermák, Strouhal, Zbožínek - KrčmářČK: 89. Zbožínek (H), Diváků: 50

Sestava TJ Haná Prostějov: Lošťák - Ohlídal, Michal Trnavský ( 46. Jančiar), Čermák,(71. Zbožínek), Vyskočil (86. Tesař) -  Strouhal (63. Holomek), Martin Kolář, Krupička, Ondráček(76. Křížek), Zatloukal, Gábor. Hrající trenér: Martin Kolář